handanin suora tallennus

Miten muutetaan handan dvbt 6000:n suoran tallennuksen oletuspituus pidemmäksi? Nyt se on 60 minuuttia. Ei riitä mihinkään.
2207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

se säätö sieltä koneesta löytyy,etsimään vain,ja pitäis ainakin silloin löytyä kun ohjelmoit nauhoitusen

Äänestä
  • Kun painat nauhoituksen paalle niin paina uudestaa rec nappia kun se jo nauhoittaa niin saat laittaa ajan suoraan milloin haluat nauhoituksen loppuvan.
    Se oletus on tosiaan se 60min

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


digiäijä kirjoitti:

Miten muutetaan handan dvbt 6000:n suoran tallennuksen oletuspituus pidemmäksi? Nyt se on 60 minuuttia. Ei riitä mihinkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu