Mihin häipyi S John Holmes?

hävisi poju. Otti kai itseensä, kun sai lyhyen matikan ehdot.

Vittu, oli se uuno.
2429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eise kai se pornomalli ollu

Äänestä

Ja Nisse on syyllinen, tiedät sen itsekin.

Matemaattiset tosiasiat:
- 4 eri henkilölle tunnustanut
- 1/10 000 mahdollisuus verijälkien puuttumisesta että olisi syytön
- henkirikoksista 95% tapahtuu perhepiirissä
- maailman ainoa valikoiva muistinmenetys

Nämä kun ynnätään niin tosiasioita ei voi kiistää. Nissen syyttömyys olisi suurempi yhteensattuma kuin koko vuoden voittaa lotossa pääpotti joka lauantai.

Totuutta ei voi kiistää. Et edes sinäkään, matemaatikko mutikainen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pieru Saharaan kirjoitti:

hävisi poju. Otti kai itseensä, kun sai lyhyen matikan ehdot.

Vittu, oli se uuno.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu