Kumpi on parempi KARVA-JUSSI vai

KARVATON-JUSSI?
16939
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

susta karvattomanki muka sais..? Siisti parta muuten, millon viimeksi leikattu? Kjeh!

Äänestä
  • SIINÄ, KYLLÄ JUSSIN SAA AJELTUA SIISTIKSIKKI, PIKKUSEN VAHHAA POSKIIN JA SÄÄRRIIN, MIKSEI PYLLYN POSKISSIINKI JA SITTE WUAAN RAAKKAAJAT KEHHIIN! TSEMPPIÄ JUSSILLE!

    Äänestä

sinun mielestä, Jurva-Kassi vai Karva-Jussi?

Äänestä

kummassa näyttäsit paremmalta?

Äänestä
  • Aloittaja

    kuhmuinen pää.

    Äänestä

  • jj.vaha-tuisku kirjoitti:

    kuhmuinen pää.

    se tieten se kaljukaan niin muailiman paras vaihtoehto oo.. Kasvata semmonen "Hevi-letti" , kyllä ois nuaikkoset kilipasilla kuka sinun saunaan pääsööpi.. Vai mitäpä sannoo Jussi-poika Jussi?

    Äänestä

  • jj.vaha-tuisku kirjoitti:

    kuhmuinen pää.

    murijoma hummeetikoppa palijastuu.

    Äänestä

  • Aloittaja

    velipojan kirjoitti:

    murijoma hummeetikoppa palijastuu.

    syntyvät parhaat ideat.

    Äänestä

pittäis saaha, kysykääpä siveys eiku sivistyslautakunnalta siunnaus patsaalle ettei sitte tuu puhheita

Äänestä

tahtoo? Tinttan tanttan tallallei, mitähän se Jussukka tahtoo? Mitähän se Jussukka tahtoo? No Jussihan tahtoo karvat, tinttan tanttan tallallei, kikkulan juureen karvat, kikkulan juureen karvat..! (mitenhän nuo sais siihen patssaasseenki jos semmonen tulloopi)

Äänestä
  • sivistyslautakunnan apua, kyllä se on aina patsashanke arvokas ja hienovarainen asia

    Äänestä

sitä partaasi. siisti parta ei ole pahasta

Äänestä
  • Aloittaja

    komeesta parrasta pois ajaa.

    Äänestä

  • jj.vaha-tuisku kirjoitti:

    komeesta parrasta pois ajaa.

    että siellä kasva jo kirppuja? Tuntuz ainazkii.. =)

    Äänestä

  • vuaan eikö tuntuz kirjoitti:

    että siellä kasva jo kirppuja? Tuntuz ainazkii.. =)

    kikkulin ymppärilläki tommonen pehko.
    voi voi ku kulukuset hikuaa
    jussi-paralla silleee jänskästi.

    Äänestä

  • juissilla kirjoitti:

    kikkulin ymppärilläki tommonen pehko.
    voi voi ku kulukuset hikuaa
    jussi-paralla silleee jänskästi.

    kosteena. taittaa piperon-nokastakki vällii
    tippautella.
    raatokärpäset pörrää ku esille vetäsee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jj.vaha-tuisku kirjoitti:

KARVATON-JUSSI?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu