Melkolailla tieteellinen luonneanalyysi Kaksosista:
http://www.kromosomit.net/comic_display.php?comic_id=35&l=fi
Kaksoset ja tieteellisen tapainen analyysi
6
1042
Vastaukset
- -aurinko-
heheh...sellaisia vekkuleita me olemme. Ilman meitä olisi maailma paljon tylsempi. Kaikille kaksosille ihanaa kevättä! Vähän muillekin merkeille :)
- minä täällä
...hyvää kevättä ja nautitaan ennen kuolemantuomiota ;-)
- Nippe
Hienoa! Kerrankin meistä on kirjoitettu asian oikeilla nimillä! Me ollaan just noin kamalia, varokaa vaan heikot vastukset!
- monta elämää?
Meillä Kaksosilla täytyy olla monta elämää.
Ainakin minua on uhattu hengenlähdöllä usein.
Muut merkit suuttuvat jatkuvasti jo lämmittelyvaiheessa. Hyvä me! - Eräs nainen
Oli pakko ottaa talteen. Joskus tuntuu siltä, että olen liiankin kiltti ;).
- Kaksosnainen
Ei hitto! Tuo oli ihan huippu, ja aika paikkansapitäväkin :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2091618Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1401384- 541133
- 721005
- 54995
- 106912
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva52903Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53860- 82830
- 31764