Kiinalaisen astrologian mukaan,se kertoo paljon enemmän härkämiehen luonteesta ja voitte kertoa myös itsestänne jos haluatte,sillä se kertoo paljonkin sovitteko todella yhteen.esim:minun mies kiinalaisessa metallirotta,minä itse neitsyt,kiinalaisessa maakukko,aikamoinen taistelupari joskus,välillä taas ihanaa yhteistä ajanviettoa,ihmeellistä kyllä kun reissuamme maailmalla silloin ei ole minkäänlaisia ristiriitoja,ne tapahtuu melkeimpä aina kotona,ja johtuvat varmaan mun tulisesta tempperamentistäni,mies haluaa sovitella riidat sängyssä ja minä taas puhumalla,ja sit tietysti minä aloitan mykkäkoulun.Kuinkas te sovitte toisillenne,mietitäämpä sitä nyt yhdessä.
Härkämiesten vaimot.
mikä on miehenne?
3
1252
Vastaukset
- en ole kuullutkaan
Tarttuuko sellainen magneettiin herkästi?
- olen
ja taatusti täyttä tavaraa kelle naiselle tahansa. Mukava elämä ja jouten-olo sopii hyvin ja maistuis varmaan muillekkin etelän lämmössä?
- minä neitsytnainen.
Varsinainen yhdistelmä!Olemme samana vuonna syntyneitä ja kiinalaisen horoskoopin mukaan hevosia ja vielä tulihevosia.Eli tulta ja leimahdusta piisaa. Härän määräilevä ja kyyninen luonne yhdistettynä loukkaantuneen neitsyen pirullisuuteen...heh, heh. Huonekalukaupassa kaikki meni hyvässä yhteisymmärryksessä ja yhteiset reissutkin ihan ok.Arki on sitten toinen juttu:(
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522216
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3511485Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.971473- 2091428
- 681121
- 35988
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59960Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31959Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta29891Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46859