Apua horoskooppien tulkinnassa?

Niin että olen syntynyt 24.9 ja olen vaaka mutta jos olisin syntynyt päivää myöhemmin olisin vissiin neitsyt? kun olen syntynyt niin lähellä neitsyt horoskooppia voiko minussa olla jotain piirteitä neitsyt horoskoopista?
2383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on kyllä ennen vaakaa.mutta olet vaaka 1ast aurinko

Äänestä

Kumpaa tarkoitat?!?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Minä3334 kirjoitti:

Niin että olen syntynyt 24.9 ja olen vaaka mutta jos olisin syntynyt päivää myöhemmin olisin vissiin neitsyt? kun olen syntynyt niin lähellä neitsyt horoskooppia voiko minussa olla jotain piirteitä neitsyt horoskoopista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu