ostin f1cen motorstormin ja resistanssin eikä niissä missään ole 1080p grafiikkaa!! mitä vitun kusetusta tää on?
tämänkö vuoksi sitten piti ostaa 1080p telkkari???? vittu kun sylettää saatana! palautan koko paskan huomenna ja otan rahat takaisin
tämänkö vuoksi sitten piti ostaa 1080p telkkari???? vittu kun sylettää saatana! palautan koko paskan huomenna ja otan rahat takaisin
Vastaukset 7
Vanhimmat
eikä muka ollut, kerro lisää..??
siitä millaisia häiriköitä on xbox360:lle omistautuneet ihmiset. Ei minkäänlaista sivistynyttä keskustelua vaan alimmanluokan kiroilua ja rähinää, kaiken lisäksi aivan turhaa.
Vaan tyhjätaskujen konehan se xboxi onkin.
Tuollaiseen käytökseen ei sivistyneet playstationin käyttäjät sorru.
Anna nyt tulla kaikki ulos, näytä kaikille mitä idiootteja xboksaajat on, pystyt parempaan.
ei ollut tarkotus kiroilla mutta luulin ostaneeni vehkeet ja pelit joilla piti pystyä 1080p pelaamiseen ja nyt...... VITUTTAA!! PERKELE! (anteeks taas)
jos sun mielestä on turhaa että joku oottaa että vehje pystyy tekemään sen mitä valmistaja lupaa niin en voi ku ihmetellä
sä olet varmasti ihanne asiakas joka on aina kaikkeen tyytyväinen vaikka laatikosta löytyis tiiliskiviä!
jo aikoja sitten jos vähänkin on asioista perillä. Oli jo viimevuoden puolella.
En ole ostanut ehkä joskus ja hämäyksesi ei mennyt läpi.
Sonihan lupasi kaikkien pelejen tukevan 1080(p) teräväpiirto kuvaa,mutta kuinkas kävikään. Lisäksi lupiltiin Fotorealistista grafikkaa,mutta kuinkas kävikään ps3 pelit eivät yllä edes xbox 360 julkaisupelien tasolle,vaikka niitä on voitu hioa jo vuodesta 2005. Erikoista,mutta ikävän totta.
No voi *ittu! Jos ei kerran tue niin empä sitten mene ostamaankaan. Siis mitkä kaikki pelit eivät toimi täydellä resolla?
eihän mukana toimiteta edes tärkeää HDMI kaapeliakaan. Jos jotkin ps3 pelit tukevat tuota täyttä resoa,niin kyllä samat pelit tukevat sitä myös xbox 360:sellä,joten sony lupasi olevansa tässäkin asiassa edellä,mutta kuinkas kävikään noh xbox 360 teki tämänkin ensin tuki ennen ps3:sta jo 1080(p) resoa.