Niin mikä horroskooppi merkki sopii Vaaka tytölle?
VAAKA TYTTÖ JA...
Somebody someone
2
276
Vastaukset
- digi
jos digitaalivaaka on hallitsevana ja vaaka nousemassa, niin kyllä sopii keitellä yhdessä kahvia
- Herra Harmonia
Tuohon vaikuttaa moni asia. Jos valinta pitäisi tehdä pelkän auringon perusteella, sanoisin Kaksonen, Vaaka tai Vesimies, sitten Oinas, Leijona ja Jousimies. Vaikenta olisi Ravun tai Kauriin kanssa. Tunteet liitetään Kuuhun, joten kuumerkit pitäsi osua kohdalleen. Lisäksi Venus ja Mars ovat seksin osalta merkittäviä ym.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1074609Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734385Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.941730- 4031661
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331423Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61109Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3531100- 67989
- 56964
- 92938