Johtaja ja myös olenkin johtavassa asemassa. Hän pitää päänsä ja vain tytöt voi kääntää pään. Silti en alistu naisten määräiltäväksi. Koskaan en taivu toiset taipua saa. Mukava elämäni on A ja O ja siihen toiset tottukaa vaan.
Härkämies on
synnynnäinen
92179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
sivulle jos ei Härkä mielytä omine piirteineen?
Herra Härkä ~~kehui~~ Herra Härkää
Rakas on jos oikean naisen löytää. Ei niitä vain löydy muiltakaan palstoilta. Siis mikä olisi paras nainen itsepäiselle Härälle?
Kauris, skorpioni, rapu ainakin sopivia.
Hyvin ollan toimeen tultu!!!
ja neljän yhteisen vuoden jälkeen peti minut toisen kanssa. Nyt olen ollut vuosia Vesimiehen kanssa, eikä ongelmia ole ollut.
Hyvin ollaan vaaka ja härkä tultu toimeen jo vuosia, vaikka ei pitäisikään olla toimiva pari! Ei ne horoskooppimerkit suhteeseen vaikuta, vaan se, kuinka hyvin ihmiset sopivat toisilleen ja mitä ovat suhteen eteen valmiita tekemään!
muksuja ja muijaasi määräilet, jotta voit sohvalla rauhassa retkottaa TV-kaukosäädin kädessäsi,kaljalasi kätesi ulottuvilla,pientä naposteltavaa lähipöydällä,jonne ei kätesi yletä koska on ah...niin hyvä asento,mutta sitä vartenhan on muija otettu että palvelee!!
muuten olet oikeassa. Hyvää jatkoa sinunkin sohvallesi ja kaukosäätimellesi. Muuten myyntipäällikö olen ja naisia on alasena tarpeeksi.