oon ehkä

honda accordia vm. -93- ajettu melkein 200tkm ja haluisin hiukan kommentteja kyseisestä mallista.onko luotettava? vai kantsiiko unohtaa? mitä tommosesta kantsis maksaa?
2303
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Riippuen auton kunnosta n.3000 ja luotettavia vehkeitä mitä ny saattaa sähkövikoja olla

Äänestä
  • nähdään mitä aiheutuu kun mielenterveyspalvelut ei pysty kaikkia sitä tarvitsevia hoitamaan. Nimimerkki qqqq on selkeästi heitteillä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostaas... kirjoitti:

honda accordia vm. -93- ajettu melkein 200tkm ja haluisin hiukan kommentteja kyseisestä mallista.onko luotettava? vai kantsiiko unohtaa? mitä tommosesta kantsis maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu