Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

sukkanauhat

Ei ehkä aivan oikea paikka kysyä, mutta olisin tiedustellut osaako joku sanoa, mistä(Helsinki) voisi ostaa erillisiä sukkanauhoja? Löytyykö esim. Stockalta??
2427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

varmasti jokaisesta tavaratalosta! Eikö Female tosiaan ole tullut sellaisa huomanneeksi? Pitäiskö minun tulla mukaan ostoksille, voisin toimia myös makutuomarina, olenhan ihan heikkona naiseen sellaiset yllä. Käyhän katsomassa ja kysy!
Tane

Äänestä

aivan varmaan jokaisesta tavaratalosta, myös Stockalta. Eikö Femine ole koskaan huomannut niitä missään kaupassa? Minä voisin mielelläni tulla oppaaksi ja makutuomariksi. Olen aikamoinen asiantuntija siinä (ollut monta kertaa naisen mukana ostamassa !)ja valitettavasti myös heikko naisiin, joilla sellaiset löytyvät hameen alta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


female kirjoitti:

Ei ehkä aivan oikea paikka kysyä, mutta olisin tiedustellut osaako joku sanoa, mistä(Helsinki) voisi ostaa erillisiä sukkanauhoja? Löytyykö esim. Stockalta??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu