mikkisofta laittoi huhun kiertämään ps3:sen lanseerauksen yhteydessä. Mikkisoftan pojat ei tiedä koska tollasen toosan laittaisi edes myyntiin, saati edes suunnittelupöydällä, todennäköisesti jollain mikkihiiripropagandalaatikossa suunnitelma lojuu. Tietysti, jos joskus tuollainen toosa tulee myyntiin, niin sillä rahastetaan hyväuskoisia ostamaan uusi boxtoosa vanhan box360toosan tilalle. Mikkisofta on vähintään kerran vuodessa rahastanut hyväuskoisia fanipoikia.
Xbox 360 Elite täyttä humpuukia
16
11322
Vastaukset
- hyvä..
vain että tulee. Onpahan hienompi kuin se ps3:sen musta mötikkä.
- ruipelo.
tosiaan toisilla tytöillä libressen alta löytyy söpö värkki..uuuh
- häpeä!
ruipelo. kirjoitti:
tosiaan toisilla tytöillä libressen alta löytyy söpö värkki..uuuh
et kai ole taas ollut haistelemassa äitisi kusenpolttamien black-horse -kalsareiden kakkatahroja?
- myönnä pois
Elite sisältää monia hyviä parannuksia, mutta ei juurikaan mitään sellaista mikä saisi minut vaihtamaan erinomaisesti palvelleen Premium-boksini uuteen.
HDMI on hyvä mutta ei ollenkaan välttämätön, 120 Gt levy olisi kiva, mutta 20Gt kiekko on piisannut erittäin hienosti. Musta väri olisi "cool", mutta hyvin olen ilmankin selviytynyt. Philips/BenQ lukija ja 65nm teknologia kelpaisivat, mutta niillä ei pelikäytössä ole mitään merkitystä.
Voihan tuo toki jossakin vaiheessa vielä päätyä ostoslistalle, jos rahalle ei parempaakaan käyttöä keksi.- lierihattu
edes koskaan myyntiin, vai onko pelkkä huhu tässä vaiheessa. Vaikuttaa pahasti huhulta vain.
- XBOX
lierihattu kirjoitti:
edes koskaan myyntiin, vai onko pelkkä huhu tässä vaiheessa. Vaikuttaa pahasti huhulta vain.
Huomenna pläjähtää, jos pläjähtää.... ;)
http://news.teamxbox.com/xbox/13090/Xbox-360-Elite-to-be-Announced-on-Wednesday/
- b.gates
http://www.pelit.fi/index.php?id=66&tx_ttnews[tt_news]=476&tx_ttnews[backPid]=59&cHash=e4411a6812
- cool!
ON tyylikäs!.
Black IS back!. - Miaskfag
cool! kirjoitti:
ON tyylikäs!.
Black IS back!.Millähän playstationit ovat ohjelmoitu?
Mikkis.. Microsoftin käyttöjärjestelmällä.
- tämä uusi ihme tuo tullessaan
kuin pätkän kaapelia ja mustan värin? noin niinkuin entisen tehoihin verraten.
- jee jee jee jee jee
Parempi,kuin PS3!. kirjoitti:
http://pelaajalehti.com/2007/04/09/testissa-xbox-360-elite-hands-on/
Miks ostais tollasen ku on vanhallaki pärjänny..
- 23123123232131223232
jee jee jee jee jee kirjoitti:
Miks ostais tollasen ku on vanhallaki pärjänny..
Nostappa näin vanha ketju, ja tiesikkö että elitejä ei edes enään myydä.
- eppu^^
23123123232131223232 kirjoitti:
Nostappa näin vanha ketju, ja tiesikkö että elitejä ei edes enään myydä.
Moro tietäiskö ketään että myydäänkö tuota xbox 360 elitee vielä? vai onko poistettu vallan hyllyiltä, kun on tullut tuo xbox slim.
- ilu777
XBOX 360
- 3 lediä, E74, E79
- E73, E74, E79 tai E71
- Xbox 360 lukupään vaihto
- Xbox 360 aseman vaihto
http://www.huolto.verkkotalo.fi- mämämämämämäääää
Sulla oli tossa E74 ja E79 kahteen kertaan, juntti. Ei varmasti kannata maksaa tuollaisia hintoja korjauksista muutenkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 254467
- 1072247
Piilorikollisuutta Puolangan päätöksentekoelimissä? Kyllä! Julkisesti todistettu!
Kyösti (kesk) rehenteli julkisissa tiedotusvälineissä tehneen jo ennen vaaleja sopimuksen kokoomuksen ehdokkaiden kanssa981503Miten suomalaiset miehet
On usein niin aikaansaamattomia? Odottavat prinsessapalvelua. Odottavat, että nainen tekee aloitteen, että nainen pyytää1721428- 601284
Eräs läheinen sanoi
Että mies kyllä ottaa aina itse yhteyttä, jos on kiinnostunut. Oli tilanne mikä hyvänsä. Kuulemma kuvittelin koko jutun.561155Eduskunnassa valmistaudutaan jo persujen täydelliseen romahdukseen - Koko paska kaatuu hetkessä
– On mahdollista, että käy kuin Assadin Syyrialle tai Ceaușescun Romanialle: koko paska kaatuu aivan hetkessä, kun tarpe2041108- 501039
puukkotappelu-keskella-tieta
https://www.paivanlehti.fi/puukkotappelu-keskella-tieta-kohta-toinen-miehista-makasi-elottomana-maassa/ Poliisi sai klo111029Missä Martina miehineen?
Onko tämä v. 2009 Turhin julkkis unohdettu nyt vallan? Mistä nyt tulee rahaa, kun ketään ei kiinnosta? Tähänkö päättyi M193994