Mikä laulu tämä on

hyräilen laulua

tättädä tättä tättättää tädä tättä tättättää

tättädä tättä tättättää tädä tättä tättättää

tättä tättä tättädää tädä tättä tättättää jne.
5629
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

olisko Peppi Pitkätossu

Äänestä
  • se on

    Äänestä

kivaa viestitellä itsensä kanssa? huom viestien lähetys ajat

Äänestä

Repesin :DDDD

Äänestä

se on kiimaisen puliukon kutsuhuuto. tota alkaa yleensä kuulumaan sillon ku joku tiukkaperseinen pissis kävelee stringit vilkkuen ohi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedättekö kirjoitti:

hyräilen laulua

tättädä tättä tättättää tädä tättä tättättää

tättädä tättä tättättää tädä tättä tättättää

tättä tättä tättädää tädä tättä tättättää jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu