Viedäänkö Iisalmelaisia nyt Viagran voimalla

Tämän palstan kirjoituksista pääteltynä Iisalmelaisilla näyttää olevan patoutuneita panotunteita pinnassa. Eipä näytä Iisalmelaisten elämässä muuta olevankaan, kuin pelkkää lankun höyläämistä Viagran voimalla.
2613
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei ole lisättävää, muuta kuin
hieno kirjoitus.

Äänestä

HURJA niinkuin pässiä narussa.Koulut alasajetaan,terveyskeskus on mitä on (ilman tarpeellista määkää hoitsuja ja lääkäreitä)ja
rahat törsätään kaikkeen toisarvoiseen.Kyllä
täältä näkee,että porukka on vittuuntunu koko touhuun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai miten se on kirjoitti:

Tämän palstan kirjoituksista pääteltynä Iisalmelaisilla näyttää olevan patoutuneita panotunteita pinnassa. Eipä näytä Iisalmelaisten elämässä muuta olevankaan, kuin pelkkää lankun höyläämistä Viagran voimalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu