r45

Mistähän löytyis bmw r45 -81 suomenkiekiset räjäytyskuvat ja säätöarvot

4

1989

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kysymys!

      Kerokaa toki jos joku tietää!!!

    • r1150r

      Tallissani on yksi R 45 -79, josta tulee MR-pyörä jossakin vaiheessa. Haynesin kirjasta saa hyviä vinkkejä sitä on käytetty. Ja tietty muut vastaavat käy kanssa. Käyttämäni Haynesin kirja ei ole kaikkein paras koska siinä on ympätty kaikki 2V-boxerit samaan kirjaan. Saksankieltä pelkäämätön löuýtänee parhaat kirjat.

      Reijo Myllymaa Ky H:linnassa auttaa kaikissa varsinkin 2V-boxeri-ongelmissa.

      • r1150r

        Ai niin suomenkielisiä... Reijo Myllymaa on ollut teknisenä asiantuntijana aikanaan mukana tekemässä suomenkielistä 2V-bokserin entisöintiopasta. Misähän noita vielä saisi. Repa saattaa tietää.


      • r1150r kirjoitti:

        Ai niin suomenkielisiä... Reijo Myllymaa on ollut teknisenä asiantuntijana aikanaan mukana tekemässä suomenkielistä 2V-bokserin entisöintiopasta. Misähän noita vielä saisi. Repa saattaa tietää.

        Kiitti tiedoista ja kuulin että mäntsälä-pornainen alueella olis kanssa asiaan vihkiytynyt.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.

      Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.
      Joensuu
      190
      4333
    2. Mikä vasemmistolaisista jankkaavaa vaivaa?

      Pahasti on ihon alle, siis korvien väliin sinne tyhjään tilaan, päässeet kummittelemaan. Ei ole terveen ihmisen merkki
      Maailman menoa
      31
      3150
    3. Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan

      eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma
      Maailman menoa
      29
      2851
    4. Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella

      Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne
      Maailman menoa
      59
      2741
    5. PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan

      kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist
      Maailman menoa
      65
      2708
    6. Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle

      Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv
      Maailman menoa
      90
      2605
    7. Pidennetään viikko 8 päiväiseksi

      Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest
      Maailman menoa
      14
      2341
    8. Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?

      "Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k
      Maailman menoa
      87
      2062
    9. Miksi eristäydyt?

      Onko jokin syy kun vetäydyt omiin oloihin?
      Ikävä
      84
      1066
    10. Missä me nähtiin viimeksi nainen

      Paikka ja siitä vähän kuvailua. Mitä kohtaamisessa tapahtui?
      Ikävä
      60
      1052
    Aihe