r45

Mistähän löytyis bmw r45 -81 suomenkiekiset räjäytyskuvat ja säätöarvot

4

2022

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kysymys!

      Kerokaa toki jos joku tietää!!!

    • r1150r

      Tallissani on yksi R 45 -79, josta tulee MR-pyörä jossakin vaiheessa. Haynesin kirjasta saa hyviä vinkkejä sitä on käytetty. Ja tietty muut vastaavat käy kanssa. Käyttämäni Haynesin kirja ei ole kaikkein paras koska siinä on ympätty kaikki 2V-boxerit samaan kirjaan. Saksankieltä pelkäämätön löuýtänee parhaat kirjat.

      Reijo Myllymaa Ky H:linnassa auttaa kaikissa varsinkin 2V-boxeri-ongelmissa.

      • r1150r

        Ai niin suomenkielisiä... Reijo Myllymaa on ollut teknisenä asiantuntijana aikanaan mukana tekemässä suomenkielistä 2V-bokserin entisöintiopasta. Misähän noita vielä saisi. Repa saattaa tietää.


      • r1150r kirjoitti:

        Ai niin suomenkielisiä... Reijo Myllymaa on ollut teknisenä asiantuntijana aikanaan mukana tekemässä suomenkielistä 2V-bokserin entisöintiopasta. Misähän noita vielä saisi. Repa saattaa tietää.

        Kiitti tiedoista ja kuulin että mäntsälä-pornainen alueella olis kanssa asiaan vihkiytynyt.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      253
      2105
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1224
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      21
      1161
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      776
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      716
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      233
      695
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      214
      648
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      51
      495
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      458
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      442
    Aihe