Naisvankilan tulotarkastus

Pitäisi pian lähteä linnaan Hämeenlinnaan . Ihmettelen mitä tapahtuu tulotarkastuksessa.Pitääkö riisua alasti ja mitä muuta tapahtuu.Rehellisiä vastauksia!!
51775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pyllistät anus levällään.Kyllä se siitä!

Äänestä

Valitettavasti viestisi on väärällä palstalla, näitä varten on olemassa ihan tuo omakin palstansa kunhan sen vaan etsii.

Äänestä

Ensin eristyksessä viikon ajan jonka aikana tarkkaillaan ettet yritä viedä ruumiin sisällä huumeita. Jokainen paskalla käynti seurataan. Toivottavasti tekosi oli vaivan arvoista... Viikkokin on aika pitkä aika olla vain...

Äänestä

itse olin talossa reilu kuus vuotta sitten. ei se mitään kamalaa ollut, oma ittensä ei nöyristele eikä pöyhistele. ;)
tulotarkastuksessa toki vaatteet pois, ja tavarat tsekataan muutenkin, mut ei mua ainakaa pintaa syvemmältä tutkittu. :) toimintatavat toki varmaan näinä vuosina muuttunut!?

Äänestä
  • s,ö,x-d.cö.öv

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ensi kertaa linnaan kirjoitti:

Pitäisi pian lähteä linnaan Hämeenlinnaan . Ihmettelen mitä tapahtuu tulotarkastuksessa.Pitääkö riisua alasti ja mitä muuta tapahtuu.Rehellisiä vastauksia!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu