Vanhan autoni puhjetessa kukkaan näin kevään korvalla uskollisuuteni on joutunut koetukselle. Olen nimittäin katsellut erästä nuorta ranskatarta sillä silmällä. Välttyäkseni suuremmilta kolhuilta kysynkin nyt kokeneemmilta herrasmiehiltä, että mihin kannattaa erityisesti kiinnittää huomiota tuollaiseen 94- Clio 1,4 tutustuessa? Onko tyypillisiä heikkouksia?
Vaikea tapaus?
3
2943
Vastaukset
- joskus oli
sisältä tuntuu suuremmalta kuin onkaan mukava ajaa venttiilikoneisto piti nakutusta oli helppo korjata keinuvipujen vaihdolla oli kyllä kalliit volvolla ei saanut harakirina 8x36e onnex sai käytetyt 50e ja vielä sumarin kaupan päälle eli kuuntele venttiilikoneiston ääniä ei ollut ruostevikoja aika siistin näköisiä vielä vanhemiten
- kuulio
noissa tuppaa esiintymään erilaisia sähkövikoja lähes 100% varmuudella. Ruoste ei ole erityisen paha ongelma jos on siististi pidetty. Ihan hyvä peli ominaisuuksiltaan.
- Osataan kirjoittaa.com
Ruostepaikat,jos on,löytyy takaloksun kaarista ja ovien alareunoista.Myös takalasin reunat kannattaa katsoa.Vaihdelaatikko ulisee,jos ajeltu ilman öljyjä.Noiden laatikot kun tuppaa vähän tihkumaan öljyä,eikä kaikki huolla autojaan,joten kuivana ajettuja laatikoita on paljon..Toinen asia,joka ei liity tähän on:OPETELKAA KIRJOITTAMAAN edes suurinpiirtein oikein,tai älkää kirjoittako ollenkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2609077IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3126299Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661380Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61311- 1091111
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.791005Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut61889Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43788MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk311708Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23696