Katsokaa tämä video.Siinä kuvataan mitä tapahtui ennen auto onnettomuutta. Hetkeä ennen onnettomuutta jossa kuoli kaksi ihmistä he ottavat kyytiin liftarin joka kutsuu itseään nimellä Teresa.Hän kuoli samalla paikalla 1983.
http://video.google.com/videoplay?docid=-5489018464221065117&q=ghost
http://video.google.com/videoplay?docid=-5489018464221065117&q=ghost
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aina tämä video ilmestyy tänne parin kuukauden välein. EDELLEENKIN VIDEO ON OPISKELIJOIDEN KUVAAMA NAUHA KOULUTYÖTÄ VARTEN, JOKA SITTEN LEVISI NETTIIN JA JOIDENKIN MIELESTÄ OLI HUVITTAVAA VÄITTÄÄ SITÄ AIDOKSI. NAUHA EI OLE AITO.
oli kuollut auto-onnettomuudessa samassa kohtaan missä nuo 2 nuorta kuolivat. dave jäi henkiin, mutta ei pysty ikinä käsittämään mitä tapahtui.
ilmeisesti teresa aavisti, että heille käy samoin ja tuli ennustamaan tulevan murhenäytelmän. teresa kuoli joskus 1983 vuonna.
SE VIDEO EI OLE AITO EDELLEENKÄÄN! EI OLE MITÄÄN TERESAA VAAN VIDEOSSA ESIINTYVÄ NEITO ON OPISKELIJA! EDELLEENKIN OPISKELIJA VIDEO!!!! Älkää uskoko ihan kaikkea.
Tässä linkki sivulle joka muistuttaa videon tapahtumia.Kyse lienee eri onnettomuudesta.Tapahtumapaikka sama Sintra Portugalissa.
http://www.authspot.com/Short-Stories/The-legend-of-the-ghost-girl.9155
Tuohon juttuun on kätketty pikku vitsi, jos kaksi kyydissä ollutta kuoli ja yksi kuoli myöhemmin sairaalassa mutta ei kertonut tarinaa kellekkään, niin miten helvetissä kukaan tiesi mitä "onnettomuudessa" tapahtui?
Ei kuollut sairaalassa vaan sekosi. Siis tuon opiskelijoiden filmaama. Mutta se originelli oli you tubessa kunnes se poistettiin porugalin viranomaisten pyynnöstä. Siis perustuu tositapahtumiin tämä.
AAAARRRRGGGGHHHH!!!!