KORTITKERTOVAT

Jos vielä käyt katselemassa täälä niin ehtisitkö minullekin?! Odotan keväältä paljon....mutta onko niillä asioilla mahdollisuutta toteutua? Tulenko saamaan sen mitä haluan? Masentunut olen ollut ajoittain. Raha, työ ja rakkaus tökkii ja pahemman kerran:( Mukavaa kevättä sinulle!!
1156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mutta onko joku kohdellut sinua julmasti tai epäoikeudenmukaisesti? oletko yksin? minun korttini kehottavat sinua hajottamaan vanhoja alttareita elämästäsi, muuten tulet pettymään.ole oman elämäsi herra. niin toiveesi toteutuu ja aurinko paistaa elämääsi muttei välttämättä ole sitä mitä nyt odotat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*kevät* kirjoitti:

Jos vielä käyt katselemassa täälä niin ehtisitkö minullekin?! Odotan keväältä paljon....mutta onko niillä asioilla mahdollisuutta toteutua? Tulenko saamaan sen mitä haluan? Masentunut olen ollut ajoittain. Raha, työ ja rakkaus tökkii ja pahemman kerran:( Mukavaa kevättä sinulle!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu