Suomessa tuntuu olevan puolenkymmentä kiinnostavaa persoonaa!!???
Pieni maa ,pienet ympyrät ja jutut!!!!Kaikenlaiset asiat ne kiinnostaakin - kuka saa keltäkin ja milloin.Mitähän sekin kenellekään kuuluu?
Pieni maa ,pienet ympyrät ja jutut!!!!Kaikenlaiset asiat ne kiinnostaakin - kuka saa keltäkin ja milloin.Mitähän sekin kenellekään kuuluu?
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos suomi oli hävinnyt sodan, kuten hävisikin... CCCP olisi voinnut liittää tän takapajulan itseensä. Osisimme silloin osa suurta ja mahtavaa NLää. Nyt olemme pelkkä made in NOKIA, muusta ei suomea muualla tunneta. NOKIA on sentään fiksu ja on muuttamassa pois suomesta pikkuhiljaa.
häipyisi, vaikka meidät ammuttaisi kuuhun. Suomalainen ei suo itselleenkään mitään, saati sitten naapureille. Joku nyt kirjoittaa, että mene itse kuuhun, ja menisinkin, jos siellä olisi vettä.
Ensimmäinen vapaasti kasvanut sukupolvi sukkuloi ja yrittää johtaa Suomea, lisäksi muut julkkikset antavat omia näytöksiä sauhuamisesta ja sukkuloinnista.
Ei ole oikein otetta elämään, mutta valtiota ja sen asukkeja koskevia tärkeitä päätöksiäkin on jonkun pakko tehdä.
Pakko on jonkun myös näytellä, lauleskella, misseillä, malleilla, pörsseillä, ralleilla ym. aikaan kuuluvaa duunailla.
Mielenkiintoista seurattavaa.
Jenkkilässä mielenkiinnon herättää tällä hetkellä huumesekoboltsijulkut. Jenkkilässä on julkkujen arkipäivää vetää överit ja mesota näyttävästi.
Siellä on parinvaidot koettu ja huonoksi havaittu, nyt etsivät tuskaansa lievitystä huumeista.
Mikä niitä ihmisiä sielläkin vaivaa?
ihmisillä on rahaa, mutta katsopas vaan, miten onnettomia nämä Paris Hiltonit ja Spearsit ovat. Kun ei enää löydy mielihyvää mistään! En kadehdi, hauskempaa on ostaa tilipäivänä jotain kivaa kotiin, ja tuntee ansainneensa sen.
Ei tuoneet silikonitkaan onnea, pelkkää onnettomuutta vain.