C5 BREAK NYKII, MISSÄ VIKA?

2003 2L C5 BREAK AUTOM. ON ALKANUT NYKIMÄÄN NS. PINTAKAASULLA. KUN MENNÄÄN MOTARIA EI MITÄÄN NYKIMISTÄ MUTTA PINTAKAASULLA AJETTAESSA NYKII OLI AUTOLLA SITTEN VASTA LÄHDETTY TAI AJETTU 2 TUNTIA, SAMA VIKA. VASTA 67000KM AJETTU. MISTÄKÖHÄN MOINEN VAIVA?
3897
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mulla oli samanlainen auto ja tuo kuvaamasi ongelma. Vika löytyi automaatista. En muista oliko joku hydrauliikka -säätö vai pitikö vaihtaa jotain. Toinen apu voisi olla softan päivitys.

Äänestä

Oma citikkani myös nyki kun ajoi vakionopeus asetettuna päälle. Softa päivitys auttoi asiaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VOI ETTÄ!!! kirjoitti:

2003 2L C5 BREAK AUTOM. ON ALKANUT NYKIMÄÄN NS. PINTAKAASULLA. KUN MENNÄÄN MOTARIA EI MITÄÄN NYKIMISTÄ MUTTA PINTAKAASULLA AJETTAESSA NYKII OLI AUTOLLA SITTEN VASTA LÄHDETTY TAI AJETTU 2 TUNTIA, SAMA VIKA. VASTA 67000KM AJETTU. MISTÄKÖHÄN MOINEN VAIVA?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu