rannat

aurinkotuoleja?Kun näyttäisi siltä ettei kauheesti ois tuoleja.Menemme peyfront hot.ja kojuja ei näy myös.
42994
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyselet rannan aurinkotuoleista johon vastaan että eipä juurikaan ole (muutama tuoli hierojien ja myyntikojujen vieressä) rannat tosi rauhalliset ainakin Tammikuussa 2007 .Makuasia mutta mielestäni tosí viihtyisä paikka:

Äänestä

...on aurinkotuolit, mutta nekään eivät ole ihan siinä hiekalla. Vuokrattavia aurinkotuoleja ei ole, koska Khao Lak on kansallispuistoaluetta ja haluavat säilyttää luonnonmukaisuuden. Hyvä niin...

Äänestä

Juu.Rannoilla ei juuri tuoleja näy ja ihan syystäkin. Meinaan veden pinta saattaa välillä nousta todella ylös,niin osaltaan myös sen takia ei rannoilla tuoleja ole.Mutta ko.hotellihan on ihan meren tuntumassa ja aurinkotuolit samaten,joten siinä on aivan ihanaa kellotella hyvillä aurinkotuoleilla ja nauttia merituulesta ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onko kirjoitti:

aurinkotuoleja?Kun näyttäisi siltä ettei kauheesti ois tuoleja.Menemme peyfront hot.ja kojuja ei näy myös.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu