Mariko on

Kyl on karseen näköinen ämmä, tuo Kwanin "joutsen".
Ei auta tekofleda, raskas meikki, vaan käynti R.Nordströmillä ! FF
111843
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

pitää vaan esiintyä.Hän on SUSIRUMA.

Äänestä

....osaa hän ainakin laulaa. Eihän kaikkea voi ulkonäön perusteella arvostella.
Taidat itse kelvata ulkonäkösi puolesta korkeintaan "kaatopaikan vahdiksi"

Äänestä
  • Niin justiin..ei kaikkien naisten tarvi olla mitään kauniita ja seksikkäitä..hyvä vaan, että Marikolla on rohkeutta olla oma itsensä..

    Äänestä

  • Älä, Romunaama hyvä, hiilly.
    Marikolla sitäpaitsi massaääni, joten hänellä korkeintaan on itsekriittisyys OLEMATON.
    Ja taas se mikä tulee minuun, niin sinä et pääsis edes siivoamaan minun "kaatopaikalle".
    Get a life =)

    Äänestä

...LÄSKI-MARIKO!! HYI V...TU!!

Äänestä
  • mikä pakko sitä on se maha paljaana olla joka paikassa.Häjyä tekee kattella.Yleensä ei näitä"parhaita"puolia tavata näyttää ensimmäisenä.

    Äänestä

  • niin että laulaa se kuitenkin paremmin
    kuin se Vilkkumaan Maija rääkyjä?

    Äänestä

  • Kysyjä kirjoitti:

    niin että laulaa se kuitenkin paremmin
    kuin se Vilkkumaan Maija rääkyjä?

    ei ole teidän ongelmanne, onko Mariko läski vai ei. Pitäkää huolta vain omista läskimahoistanne...

    Ja sitä paitsi, eikö niitä Jennifer Lopezin tapaisia bitchejä oo jo tarpeeksi?!

    Äänestä

  • !!! kirjoitti:

    ei ole teidän ongelmanne, onko Mariko läski vai ei. Pitäkää huolta vain omista läskimahoistanne...

    Ja sitä paitsi, eikö niitä Jennifer Lopezin tapaisia bitchejä oo jo tarpeeksi?!

    on niitä läskimpiäkin ihmisiä nähty rannalla bikineissäkin viime kesänä näin jopa yhden noin 20wee muijan joka paino varmaan 100 kiloo. ja sitäpaitsi satun tuntemaan marikon ja voin sanoa ettei mariko ole niin lihava kuin kaukaa katottuna näyttää. ja sitäpaitsi mariko on hyvä tyyppi se välittää lapsista ja vanhuksista. Ja voin jopa sanoa että jos joku teistä kaatuu ja nyrjäyttää nolkkansa niin luulisin ainakin että mariko auttaisi teitä

    Äänestä

Voi voi mitkä ongelmat.

Äänestä
  • Nostit sitten yli 13 vuotta vanhan ketjun ihan muuten vaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rumista RUMIN kirjoitti:

Kyl on karseen näköinen ämmä, tuo Kwanin "joutsen".
Ei auta tekofleda, raskas meikki, vaan käynti R.Nordströmillä ! FF

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu