Sinulle

Ylihuomenna eli lauantaina! Onneksi olkoon!

Tiedän että hän on lukenut näitä ainakin kerran. Tuskinpa enempää.
3616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sulle TÄNÄÄN! :) pusu.

Äänestä

Lähetän kans lauantaina nimppareita viettävälle neitokaiselle terkkuja! Ei kai haittaa? Toivottavasti ei ole sama misu. :D

Äänestä
  • Kiitosta vaan onnitteluista ja terkuista !
    (Minne päin suomea lie sitten laitettukin).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvää nimipäivää! kirjoitti:

Ylihuomenna eli lauantaina! Onneksi olkoon!

Tiedän että hän on lukenut näitä ainakin kerran. Tuskinpa enempää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu