Lol, runes naimisiin

Voiko tyhmempää ideaa keksiäkään???
13786
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Kyse on hauskanpidosta...

Äänestä

niinpä siis niin tyhmää ei vois tyhmempää ollakkaan voi että jotkut keksii niin tyhmäää rune naimisiin on niin tyhmä et en ossaa ees ajatella jo oen sano enepää voi että jotkut ossaa olla tyhmii naimisiin....... RUNESSA!!!!!!!!

Äänestä
  • Tällä osoitetaan ehkä enintään, että ollaan kavereita. Kuvitteletteko, että nämä ystävykset alkavat sitten deittailemaan ja harrastamaan seksiä keskenään pelissä?

    "Häätapahtuma" voi myös olla jonkinlainen viihdyke ja sen yhteydessä voidaan järjestää kaikenlaista aktiviteettia.

    Äänestä

hauskanpito on perseessäs hauskanpitoo lo lettä oot tyhmä naimisini runessa ei oikeesti voi olla tyhmepää sanon et tuo jnka nim on -_- nii on kyllä ihan tyhmä omistan sill tän hymiön (-,..,-),,I,, jos et tajuu mitä toi tarkottaa nii älä välitä mu ei mitään hyvää liittyvä äjos sitä luulet

Äänestä
  • Tyhmä, teet sen ihan väärin. Näin se menee, ..!..(-.-)..!.. ja omistan tän sulle. Jos et tajua mitä toi tarkottaa niin sen tarkottaa että haista vittu.

    Äänestä

  • No luuletteko te pölvästit et ne alkaa oikeesti olla esim:
    Tyttö: *pusi* hani, oot ihana.

    Äänestä

  • I F M A I kirjoitti:

    Tyhmä, teet sen ihan väärin. Näin se menee, ..!..(-.-)..!.. ja omistan tän sulle. Jos et tajua mitä toi tarkottaa niin sen tarkottaa että haista vittu.

    tuo on ihan halpa versio siit ja paska tuo on ihan tyhmä kaikki käyttää tuota paskaa versioo vaik se haisee niinku sinäkin

    Äänestä

  • nnnmm kirjoitti:

    tuo on ihan halpa versio siit ja paska tuo on ihan tyhmä kaikki käyttää tuota paskaa versioo vaik se haisee niinku sinäkin

    Hmmm... Yleinsä tuolaiset jotka haukkuvat "noobeiksi" , käyttävät joka sanassa "lol" tai jtn sinne päin ovat aika varmasti jtn 7-10 vuotiaita alottelioita jotka luulevat olevansa runen kingejä ^^D

    Äänestä

Voin sanoa, hauskaa se on, itellä ollu kahet. Yksi jopa SUOMALAISEN kanssa ;D. Mitä siitä, vaikka meneekin? Eihän se ole oikeaa naimisiin menoa. Hauskaahan siinä pidetään...

Äänestä

kyllä se muutenkin voi tehä kun tommosii tyhmii naimisini menoi menee jo vähän yli ja se on pelleilyy ja kaikkee tyhmää

Äänestä

Joiltakin puuttu mielikuvitus. Tosiaankin. Kun kyseessä on hauskanpito, niin otetaan kaikki niin helvetin todesta. Lapsellista.

Äänestä
  • Kyllä joiltakin puuttuu se mielikuvitus :P
    Runessahan ei ole tärkeintä kehittäminen , hauskan pito on tärkeintä runessa ( Minun mielipide)

    Äänestä

siis välii? onko typerämpää ku laittaa tommone nobo viesti tänne?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rewrt kirjoitti:

Voiko tyhmempää ideaa keksiäkään???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu