Visio oli se että ajattelen sinua samalla tavalla kuin marmelaadia(ihmiselle kelpaamaton ruoka-aine,jo ajatus oksettaa)
Lopputulos taas se että ostin kaupasta marmeladi täytteisiä suklaa sydämmiä.
En niitä sentään hätäpäissäni syöny,mutta alkaa toivottomalta tuntua tämä projekti.Häviä päästäni,en enää jaksa ikävöidä..
Lopputulos taas se että ostin kaupasta marmeladi täytteisiä suklaa sydämmiä.
En niitä sentään hätäpäissäni syöny,mutta alkaa toivottomalta tuntua tämä projekti.Häviä päästäni,en enää jaksa ikävöidä..
Vastaukset 17
Vanhimmat
makeita ja marmelaadisia. Jospa vain nauttisit niitä hyvällä omallatunnolla.
pahoja :D Kai pitäis suklaapaloista nakerrella sydämmiä,ehkä helpottais ;)
kirjoittaisi minulle syömisen sijasta?
et kuitenkaan vastaisi.Ehtisi,ei kiinnostaisi tarpeeksi jne.
Nyt lähetin sulle ajatuksia..
vähän sisällöstä?Nään jo tähtiä,ja taivaan kappaleita..En kuitenkaan saa tehtyä mitään.Jos ei tule niin selvää vinkkiä,että itse tutkiskelu saa kyytiä..Olen tainnu nauraa itselleni jo tarpeeksi tänään ;)
ole aikomustakaan hävitä päästäsi ;)
Ainakaan niin kauan kun sinä majailet minun nupissani!
Hmm olen kyllä täysin samaa mieltä noista marmeladi sydämistä, ällöä. :))))
Eikö asialle voisi tehdä jotain, ettei tarvitsisi ikävöidä?
Keksi jotain,minä peesaan :D
joka tapauksessa ;)
Mutta jos minä keksisin jotain, niin olisinkohan sen jo keksinyt? :/ Että paras alkaa keksimään siellä päässä! Mä voin sitten kompata :D
onko aina pakko pallotella?En tykänny edes pienenä pelaamisesta,sain mailastakin päähän ;) jotain tavista?Mun tekis vaan mieli heittää kauheeta läppää mutta eihän täällä voi :) Ja toisekseen,kahvittelu,ajelu ja villi seksi on jo ollu listalla mutta puhumiseksi vaan jäi :D
Oletko?Et voi olla..Onko sulla vielä se Pieni sininen? Voin olla väärässäkin mutta sydän pompahti paikaltaan.
mennä jo kerrankin sanattomaksi ;) ettei sekään aina ole mun heiniä :D
Hei et ole tosissas!!! Mäkin olen saanut mailasta päähän :))))) No siitä voi sitten jokainen miettiä onko siitä ollut jotain seuraamuksia ;)
Niin puhumiseksi on tainnut jäädä...
kuin ei mitään :) Takuulla mailalla oli seuraamuksia.Siihen voi vedota kun itseään ihmettelee.Esim.pyörii täällä...Kerros yks juttu,miksi haluat pysyä päässäni? Sitä särkee jo valmiiksi ilman krapulaa sinusta.
Kuten jo sanoin...hmm...kirjoitin...(pilkkua viilailen) niin kauan, kun sinä aiot pitää majaa minun nupissani, en taatusti aio poistua sinun päästäsi ;)
En kai mä nyt noin paha ole, että päätäkin jo alkaa särkeä? :/
Hieman viiveellä tulee, kun pitää telkkua tuijottaa samalla. Että edes vaikuttais fiksulta ;) Nooo kukapa minua täällä vahtisi?
En ikinä tee mitään rauhassa,aina on silmät selässä.Eipä tuo mitään kommentoi mutta hymyilee takuulla itsekseen.Ja haukkuu jos tuntee itsensä hylätyksi.Pitäisköhän minunkin ;D Taidan lähteä tyhjentään tankin,saan sut pois päästä ja myöhemmin unen päästä kiinni.Et sä nyt niin kamala ole,ei kai mun miesmaku nyt niin outo ;p Mutta en jaksa juupas eipäs heittoja enää,uskon suoraan puheeseen ja toimintaan :)
suora puhe ja toiminta toimii aina ;)
Ja tankkaahan nyt hyvä ihminen jossain välissä kuitenkin, ettet kävelemään joudu :)
nauramaan :D toimispa tää tosi elämässä suoraan jne.Tietty tankkaan,kai nyt tarttee päästä takas kotiinkin.Mutta huvittelin ajatuksella käydä kolkuttelemassa lähimmän talon ovea:Bensa loppu (ja punastelua..)