Plussaa tuli

ihanaa ; uusi vauva on tervetullut ja kauan odotettu
Ihana tunne kun näki viivat ruudulla.
4444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onnea plussasta ja tervetuloa mukaan "maratonille" :)

Äänestä

onnea teille .... ja nauttikaa ...

Äänestä

teille ja nauttikaa uudesta vauvasta

Äänestä

ja hyvää odotusaikaa
Meille kanssa tulossa uusi vauva la elokuun 17 joten jännää aikaa ,esikoinen jo 3v,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petra ja Antti kirjoitti:

ihanaa ; uusi vauva on tervetullut ja kauan odotettu
Ihana tunne kun näki viivat ruudulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu