Kesätöissä
kirjoittanut Daneon
Olin jo pitkään katsonut Siniä ’sillä silmällä’. Olin salaa katsonut häntä kun näin hänet koulumme käytävillä. Hänen tullessa kotiini tapaamaan isosiskoani ajatukseni suorastaan lensivät. Toivoin joka kerta, että hän olisi tullut katsomaan minua, mutta olin edelleen se ärsyttävä pikkusisko, joka olin aina heidän silmissään ollut. Minä tosin olin jo 16 mutta siskoni ja Sini olivat edelleen minua pari vuotta vanhempia. Olin monet kerrat koittanut sanoa Sinille jotain muutakin kuin ’hei’, mutta rohkeuteni oli aina loppunut kesken. Olin aivan liian ujo ja arka. Hän vaikutti pitkine vaaleine hiuksineen suorastaan jumalaiselta, jolle kuolevaisten ei kuuluisi puhua. En minä yleensä ollut muihin tyttöihin päin, mutta muutama vähemmän hohdokas kokemus miesten, tai oikeastaan poikien, kanssa oli saanut minut katsomaan muutakin. Päivät kuluivat painollaan minun turhautuessani yhä enemmän. Kun sitten kesäloma alkoi, luulin, etten näkisi häntä enää kuin satunnaisesti hänen hakiessaan siskoni ties minne, joten aloin vaipua epätoivoon.
Ensimmäinen kesätyöpaikkani oli kierrätyskeskuksessa. En tiennyt hittoakaan sen toiminnasta, joten epävarmana viihtyvyyteni suhteen menin ensimmäisenä päivänä töihin. Joku ihme tyyppi esitteli paikat ja kertoi työnkuvani. Hän vaikutti katsovan turhankin pitkää kevyesti puettua vartaloani, joten ujona lähdin hänen luotaan mahdollisimman pian. Lähdin siis nopeasti osastolle, jolle minut oli määrätty. En tosin ehtinyt pitkällekään, kun törmäsin kulman takaa tulleeseen Siniin. Hän hämmästyi yhtä paljon kuin minäkin, kun kävi ilmi, että olimme samassa työpaikassa. Hän ilostui myös, kun huomasi saaneensa tuttua juttuseuraa tylsään työhön. Minä taas huomasin olevani entistä pahemmassa paikassa. Nyt juttelin hänen kanssaan joka päivä. Olin päivittäin hänen lähellään uskaltamatta mennä edemmäs.
Viikko sen jälkeen kuitenkin tapahtui jotain. Istuskelin kuluneella sohvalla naisten taukohuoneessa sarjakuvalehteä selaillen, kun Sini tuli huoneeseen. Hänkin ilmoitti pitävänsä tauon ja istui viereeni. Tunsin hänen reitensä koskevan omaani kun hän siirtyi hieman lähemmäs nähdäkseen lehden paremmin. Istuimme siinä asennossa melko pitkään enkä voinut keskittyä lehteen juuri lainkaan. Vilkaisin häntä, ja huomasin hänen katsovaan minuun päin, vaikkakin hieman ohitseni, jota en sillä hetkellä tajunnut. Hän kurkottautui ottamaan toisen lehden vierestäni sohvalta, ja näin ollen kumartui hieman puoleeni. Asiaa yhtään ajattelematta painoin huuleni hänen huuliaan vasten.
Huomasin hänen hämmentyneen ilmeensä. Tajusin hänen kätensä hamuavan jotain takanani. Irrottauduin nopeasti tajutessani virheeni. Tunsin pilanneeni kaiken ja kyyneleeni alkoivat valua. Katsoin häntä hetken silmiin ja pomppasin sitten ylös kuin jousi ja juoksin hermoni täysin menettäneenä pois huoneesta. En kestänyt kuulla hänen sanovan mitään. Juoksin suoraan työtilaani, jossa vaivuin laatikon päälle itkemään. Olin pilannut kaiken. Hän ei haluaisi enää nähdäkään minua. Hetken kuluttua kuulin oven avautuvan ja ovelle vilkaistuani näin Sinin seisovan siinä vieläkin hämmentyneen näköisenä. Hän ihmetteli, mihin oikein olin juossut. Koitin sopertaa anteeksipyyntöni ja selittää, etten tiennyt mikä minuun oli mennyt. Ei siitäkään mitään tullut. Lopulta painoin katseeni maahan ja niiskutin kuuluvasti. Sini käveli luokseni ja istahti viereeni laatikolle. Hän käänsi minut itseään kohti, pyyhki kyyneleeni nenäliinallaan ja painoi pääni sitten olkapäätään vasten ja halasi minua.
Vastasin hänen halaukseensa ensin arasti sitten kovemmin. Vähitellen aloin rauhoittua hänen taputellessa selkääni ja silitellessä hiuksiani. Hän huomasi minun myös rentoutuvan, joten hän työnsi minut hieman irti itsestään ja kysyi, että mistä olin niin hermostunut. En oikein osannut selittää. Luulin, ettei hän pitänyt suudelmastani. Hän ei reagoinut odottamallani tavalla. Hän kysyi, miksen ollut kysynyt sitä suoraan, vaan juoksin pois. Kysyin, että pitikö hän sitten siitä. Hän nyökkäsi hymyillen. Nyt oli minun vuoroni tuijottaa häntä kummastuneena. ”Et kai sinä luullut, että käyn siskosi luona vain läksyjä tekemässä?” hän nauroi. Tuijotin häntä edelleen. Tunsin silmieni kohta putoavan. Oliko siskoni… ja Sini…. Ajatukseni katkaisivat Sinin kosteat huulet, jotka painuivat rauhallisesti omiani vasten.
En tiennyt mitä ajatella. Vihdoinkin tunsin Sinin huulet omillani. Hän suuteli rauhallisesti ja piti minua paikoillani minun hieman täristessä. Hän näytti tietävän, miten hermostunut olin. Oli kai itsekin ollut joskus. Hän kietoi kätensä ympärilleni ja veti minut itseään vasten. Kiitollisena painauduin häntä vasten ja vastasin suudelmaan. Hän avasi huuleni kielellään sivellen sillä sen jälkeen huuliani ja lopulta myös omaa kieltäni. Hänen kielensä tuntui polttavalta suussani. Hänen pehmeä kielensä tuntui niin kovin erilaiselta aiempiin kokemuksiini nähden. Hänen kätensä sivelivät minua kaikkialta. Tajusin antautuvani täysin hänen käsittelyynsä.
Sitten, hetken minua vielä hyväiltyään hän vetäytyi irti ja katsoi minua. Halusin lisää. Koitin suudella häntä taas, mutta hän halusi vielä enemmän; hän avasi farkkujeni vetoketjun. Pieni puna nousi poskilleni. Minua ujostutti hieman, mutten vastustellut Sinin vetäessä farkut ja pikkarit altani. Sini järjesti housuni siistiksi mytyksi lattialla ja polvistui eteeni. Nojasin taakse päin käsiini ja odotin jännittyneenä. Kuitenkin jo ensimmäinen Sinin kielen lipaisu oli kaataa minut selälleni. En ollut kuvitellutkaan mitään niin ihanaa tunnetta olevan olemassakaan. Nousin kiireesti ylös ja vein Sinin pöydän ääreen, jonka päällä jos jonkinlaista romua, joka oli hämmästyttävän nopeasti siivottu yhdellä liikkeellä lattialle. Menin pitkälleni pöydän päälle jalat hieman levällään. Sini veti minut pöydän reunalle, nosti hieman paitaani ja polvistui taas eteeni.
Taas sama tunne levisi koko ruumiiseeni hänen kuuman kielen koskiessa pyhimpääni. Minun oli tavattoman vaikeata pysyä vaiti. Kun huomasin sen olevan mahdotonta, koitin edes vikistä hiljaa. Sinin kieli kuitenkin siveli ja hyväili minua liian ihanasti. Hänen kielensä leikki minulla kuin olisi aina tehnyt niin. Hän tuntui tietävän tarkalleen, mistä kohdista minä saisin parhaat mielihyvän tunteet. En yksinkertaisesti voinut pysyä paikoillani vaan kiemurtelin ja pyörin hänen kielensä koittaessa saada minua hulluksi. Hän pitikin käsiään tiukasti vatsani päällä pitääkseen lanteeni paikoillaan.
Aivan liian pian tunsin kuitenkin saavani elämäni parhaan laukeamiskokemuksen. Halusin huutaa mielihyväni ulos rintaani painamasta, mutten uskaltanut. Olihan nyt vielä työaika. Hammasta purren onnistuin kuitenkin huippuni hetkellä pysymään vaiti. Loputtomalta tuntuvan ajan jälkeen ruumiini kuitenkin rentoutui äskeisin jännityksen jälkeen ja lysähdin raukeana pöydälle makaamaan. Sini oli noussut ylös ja makasi nyt päälläni. Mehuni valuivat hänen suustaan ja hän hymyili minulle iloisena ja suuteli minua. Maistoin omat makuni hänen kielensä taas leikkiessä omani kanssa. Tartuin häneen lujasti ja vedin häntä itseäni vasten haluamatta enää päästää hänestä irti. Tämä oli ollut parempaa, kuin olin ikinä uskaltanut edes toivoa. Sini kuitenkin halusi myös osansa. Hän irrottautui lähes väkisin minusta ja alkoi riisuutua. Riisuin minäkin paitani paljastaen näin rintani, kuten myös hän teki. Kietouduimme taas toisiimme ja tunsin rintojemme painuvan varsin kiihottavasti toisiaan vasten.
Nyt hän asettui pöydälle istualleen ja kehotti minua tulemaan polvilleen hänen eteensä. Tein niin sydän hullun lailla pumppaillen. Katsoin edessäni avautuvaa ihanaa näkymää enkä voinut olla koskematta Siniä. Hän henkäisi hieman syvempään ja irrotti sitten otteeni. Hän nosti toisen jalkansa olkapäälleni painaen pehmeän reitensä poskeani vasten. Suutelin sitä kertaalleen ja siirryin hieman lähemmäs häntä. Sini neuvoi, mistä kannatti nuolla parhaan nautinnon antamiseksi. Seurasin ohjeita tiiviisti, halusinhan maksaa äsken kokemani tyydytyksen hänelle. ’Ai näinkö’, kysyin ja nuolaisin hänen osoittamaansa paikkaa. Sinin silmät sulkeutuivat ja hänen päänsä notkahti hieman taaksepäin. Hän sanoi minua luontaiseksi kyvyksi ja laskeutui selälleen. Estradi oli nyt minun.
Aloitin kokeilevasti nuolemalla niistä kohdista, jotka Sini oli minulle näyttänyt. Huomasin niiden olevan suunnilleen samoja kohtia, joista itse kiihotuin kun koskettelin itseäni. Sinin herkimmät tuntohermot olivat siis samoilla alueilla kuin omanikin. Se antoi itsevarmuutta vielä hieman ujostelevaan sisimpääni ja aloin lipittää häntä parhaan taitoni mukaan. Vaikka en ollutkaan kovin varma nuolemiseni laadusta, mahdollisen taidon puutteen korvasivat kyllä into ja halu.
Sini maistui ihanalle ja hänen kiimainen huokailunsa sai minutkin uudelleen syttymään. Hän alkoi hiljalleen silittää hiuksiani ja painoi minua kohta hieman lähemmäs itseään ja silitti minua taas. Hänen reitensä värisi nautinnosta poskeani vasten ja hänen selkänsä oli hieman kaarella. Mietin, olinkohan minä näyttänyt äsken samalta. Hetken asiaa epäröityäni, työnsin kieleni kokeilevasti hänen sisäänsä. Sini voihkaisi kovemmalla äänellä ja painoi päätäni tiukasti itseään vasten. Hän alkoi hengittää kiivaammin ja tunsin hänen supistelevan kieleni ympärillä. Painoin päätäni odottavana häntä vasten hyväilin häntä hellästi sormellani. Vaimean kiljahduksen saattelemana koko Sinin ruumis jännittyi. Hänen jännittynyt jalkansa painoi minua hieman alemmas mutta pidin kieleni silti hänessä. Sini rentoutui hetki hetkeltä ja tasasi hengitystään minun lipoessani huuliani.
Hän nousi istumaan ja veti minut eteensä ja suuteli minua. Hän nousi seisomaan irrottamatta huuliaan minusta. Hän painoi minut taas tiukasti itseään vasten ja minäkin kiedoin käteni hänen ympärilleen. Hän suuteli kiihkeästi, mutta kuitenkin kiirehtimättä. Hän tuntui nuolevan kieleni kauttaaltaan märäksi omista nesteistään, joita suussani vielä oli huomattava määrä. Lopulta hän irrottautui minusta ja katsoi minua kiitollisena silmiin. Hän sanoi minun olleen todella hyvä, ja hän sanoi muistavansa ensi kertansa siskoni kanssa. Olimme hyvin samanlaisia. Otin kommentin varmuuden vuoksi kohteliaisuutena. Katsoimme edelleen halukkaina toisiamme kun pukeuduimme. Saatuamme vaatteet päällemme Sini tuli vielä eteeni. ’Se harjottelusta. Otetaan ensi kerralla oikeen kunnollista’, hän sanoi poskeani sivellen. Miten niin kunnollista, mietin. Mitäköhän tuo äskeinen sitten oli ollut? Jalkani tärisivät vieläkin hieman ja sydämeni pumppaili kiihtyneenä. Sini nauroi arvaten ajatukseni kasvoiltani. ’Voi kuule…’, hän sanoi leikkisästi, sipsutti ovelle kuin metsähaltia ja häipyi omiin tehtäviinsä. Sydämeni jätti lyönnin väliin Sinin avattua oven. Ovi ei ollut lukossa.
---------------------
Kommentteja saa laittaa myös mailina osotteeseen [email protected]
kirjoittanut Daneon
Olin jo pitkään katsonut Siniä ’sillä silmällä’. Olin salaa katsonut häntä kun näin hänet koulumme käytävillä. Hänen tullessa kotiini tapaamaan isosiskoani ajatukseni suorastaan lensivät. Toivoin joka kerta, että hän olisi tullut katsomaan minua, mutta olin edelleen se ärsyttävä pikkusisko, joka olin aina heidän silmissään ollut. Minä tosin olin jo 16 mutta siskoni ja Sini olivat edelleen minua pari vuotta vanhempia. Olin monet kerrat koittanut sanoa Sinille jotain muutakin kuin ’hei’, mutta rohkeuteni oli aina loppunut kesken. Olin aivan liian ujo ja arka. Hän vaikutti pitkine vaaleine hiuksineen suorastaan jumalaiselta, jolle kuolevaisten ei kuuluisi puhua. En minä yleensä ollut muihin tyttöihin päin, mutta muutama vähemmän hohdokas kokemus miesten, tai oikeastaan poikien, kanssa oli saanut minut katsomaan muutakin. Päivät kuluivat painollaan minun turhautuessani yhä enemmän. Kun sitten kesäloma alkoi, luulin, etten näkisi häntä enää kuin satunnaisesti hänen hakiessaan siskoni ties minne, joten aloin vaipua epätoivoon.
Ensimmäinen kesätyöpaikkani oli kierrätyskeskuksessa. En tiennyt hittoakaan sen toiminnasta, joten epävarmana viihtyvyyteni suhteen menin ensimmäisenä päivänä töihin. Joku ihme tyyppi esitteli paikat ja kertoi työnkuvani. Hän vaikutti katsovan turhankin pitkää kevyesti puettua vartaloani, joten ujona lähdin hänen luotaan mahdollisimman pian. Lähdin siis nopeasti osastolle, jolle minut oli määrätty. En tosin ehtinyt pitkällekään, kun törmäsin kulman takaa tulleeseen Siniin. Hän hämmästyi yhtä paljon kuin minäkin, kun kävi ilmi, että olimme samassa työpaikassa. Hän ilostui myös, kun huomasi saaneensa tuttua juttuseuraa tylsään työhön. Minä taas huomasin olevani entistä pahemmassa paikassa. Nyt juttelin hänen kanssaan joka päivä. Olin päivittäin hänen lähellään uskaltamatta mennä edemmäs.
Viikko sen jälkeen kuitenkin tapahtui jotain. Istuskelin kuluneella sohvalla naisten taukohuoneessa sarjakuvalehteä selaillen, kun Sini tuli huoneeseen. Hänkin ilmoitti pitävänsä tauon ja istui viereeni. Tunsin hänen reitensä koskevan omaani kun hän siirtyi hieman lähemmäs nähdäkseen lehden paremmin. Istuimme siinä asennossa melko pitkään enkä voinut keskittyä lehteen juuri lainkaan. Vilkaisin häntä, ja huomasin hänen katsovaan minuun päin, vaikkakin hieman ohitseni, jota en sillä hetkellä tajunnut. Hän kurkottautui ottamaan toisen lehden vierestäni sohvalta, ja näin ollen kumartui hieman puoleeni. Asiaa yhtään ajattelematta painoin huuleni hänen huuliaan vasten.
Huomasin hänen hämmentyneen ilmeensä. Tajusin hänen kätensä hamuavan jotain takanani. Irrottauduin nopeasti tajutessani virheeni. Tunsin pilanneeni kaiken ja kyyneleeni alkoivat valua. Katsoin häntä hetken silmiin ja pomppasin sitten ylös kuin jousi ja juoksin hermoni täysin menettäneenä pois huoneesta. En kestänyt kuulla hänen sanovan mitään. Juoksin suoraan työtilaani, jossa vaivuin laatikon päälle itkemään. Olin pilannut kaiken. Hän ei haluaisi enää nähdäkään minua. Hetken kuluttua kuulin oven avautuvan ja ovelle vilkaistuani näin Sinin seisovan siinä vieläkin hämmentyneen näköisenä. Hän ihmetteli, mihin oikein olin juossut. Koitin sopertaa anteeksipyyntöni ja selittää, etten tiennyt mikä minuun oli mennyt. Ei siitäkään mitään tullut. Lopulta painoin katseeni maahan ja niiskutin kuuluvasti. Sini käveli luokseni ja istahti viereeni laatikolle. Hän käänsi minut itseään kohti, pyyhki kyyneleeni nenäliinallaan ja painoi pääni sitten olkapäätään vasten ja halasi minua.
Vastasin hänen halaukseensa ensin arasti sitten kovemmin. Vähitellen aloin rauhoittua hänen taputellessa selkääni ja silitellessä hiuksiani. Hän huomasi minun myös rentoutuvan, joten hän työnsi minut hieman irti itsestään ja kysyi, että mistä olin niin hermostunut. En oikein osannut selittää. Luulin, ettei hän pitänyt suudelmastani. Hän ei reagoinut odottamallani tavalla. Hän kysyi, miksen ollut kysynyt sitä suoraan, vaan juoksin pois. Kysyin, että pitikö hän sitten siitä. Hän nyökkäsi hymyillen. Nyt oli minun vuoroni tuijottaa häntä kummastuneena. ”Et kai sinä luullut, että käyn siskosi luona vain läksyjä tekemässä?” hän nauroi. Tuijotin häntä edelleen. Tunsin silmieni kohta putoavan. Oliko siskoni… ja Sini…. Ajatukseni katkaisivat Sinin kosteat huulet, jotka painuivat rauhallisesti omiani vasten.
En tiennyt mitä ajatella. Vihdoinkin tunsin Sinin huulet omillani. Hän suuteli rauhallisesti ja piti minua paikoillani minun hieman täristessä. Hän näytti tietävän, miten hermostunut olin. Oli kai itsekin ollut joskus. Hän kietoi kätensä ympärilleni ja veti minut itseään vasten. Kiitollisena painauduin häntä vasten ja vastasin suudelmaan. Hän avasi huuleni kielellään sivellen sillä sen jälkeen huuliani ja lopulta myös omaa kieltäni. Hänen kielensä tuntui polttavalta suussani. Hänen pehmeä kielensä tuntui niin kovin erilaiselta aiempiin kokemuksiini nähden. Hänen kätensä sivelivät minua kaikkialta. Tajusin antautuvani täysin hänen käsittelyynsä.
Sitten, hetken minua vielä hyväiltyään hän vetäytyi irti ja katsoi minua. Halusin lisää. Koitin suudella häntä taas, mutta hän halusi vielä enemmän; hän avasi farkkujeni vetoketjun. Pieni puna nousi poskilleni. Minua ujostutti hieman, mutten vastustellut Sinin vetäessä farkut ja pikkarit altani. Sini järjesti housuni siistiksi mytyksi lattialla ja polvistui eteeni. Nojasin taakse päin käsiini ja odotin jännittyneenä. Kuitenkin jo ensimmäinen Sinin kielen lipaisu oli kaataa minut selälleni. En ollut kuvitellutkaan mitään niin ihanaa tunnetta olevan olemassakaan. Nousin kiireesti ylös ja vein Sinin pöydän ääreen, jonka päällä jos jonkinlaista romua, joka oli hämmästyttävän nopeasti siivottu yhdellä liikkeellä lattialle. Menin pitkälleni pöydän päälle jalat hieman levällään. Sini veti minut pöydän reunalle, nosti hieman paitaani ja polvistui taas eteeni.
Taas sama tunne levisi koko ruumiiseeni hänen kuuman kielen koskiessa pyhimpääni. Minun oli tavattoman vaikeata pysyä vaiti. Kun huomasin sen olevan mahdotonta, koitin edes vikistä hiljaa. Sinin kieli kuitenkin siveli ja hyväili minua liian ihanasti. Hänen kielensä leikki minulla kuin olisi aina tehnyt niin. Hän tuntui tietävän tarkalleen, mistä kohdista minä saisin parhaat mielihyvän tunteet. En yksinkertaisesti voinut pysyä paikoillani vaan kiemurtelin ja pyörin hänen kielensä koittaessa saada minua hulluksi. Hän pitikin käsiään tiukasti vatsani päällä pitääkseen lanteeni paikoillaan.
Aivan liian pian tunsin kuitenkin saavani elämäni parhaan laukeamiskokemuksen. Halusin huutaa mielihyväni ulos rintaani painamasta, mutten uskaltanut. Olihan nyt vielä työaika. Hammasta purren onnistuin kuitenkin huippuni hetkellä pysymään vaiti. Loputtomalta tuntuvan ajan jälkeen ruumiini kuitenkin rentoutui äskeisin jännityksen jälkeen ja lysähdin raukeana pöydälle makaamaan. Sini oli noussut ylös ja makasi nyt päälläni. Mehuni valuivat hänen suustaan ja hän hymyili minulle iloisena ja suuteli minua. Maistoin omat makuni hänen kielensä taas leikkiessä omani kanssa. Tartuin häneen lujasti ja vedin häntä itseäni vasten haluamatta enää päästää hänestä irti. Tämä oli ollut parempaa, kuin olin ikinä uskaltanut edes toivoa. Sini kuitenkin halusi myös osansa. Hän irrottautui lähes väkisin minusta ja alkoi riisuutua. Riisuin minäkin paitani paljastaen näin rintani, kuten myös hän teki. Kietouduimme taas toisiimme ja tunsin rintojemme painuvan varsin kiihottavasti toisiaan vasten.
Nyt hän asettui pöydälle istualleen ja kehotti minua tulemaan polvilleen hänen eteensä. Tein niin sydän hullun lailla pumppaillen. Katsoin edessäni avautuvaa ihanaa näkymää enkä voinut olla koskematta Siniä. Hän henkäisi hieman syvempään ja irrotti sitten otteeni. Hän nosti toisen jalkansa olkapäälleni painaen pehmeän reitensä poskeani vasten. Suutelin sitä kertaalleen ja siirryin hieman lähemmäs häntä. Sini neuvoi, mistä kannatti nuolla parhaan nautinnon antamiseksi. Seurasin ohjeita tiiviisti, halusinhan maksaa äsken kokemani tyydytyksen hänelle. ’Ai näinkö’, kysyin ja nuolaisin hänen osoittamaansa paikkaa. Sinin silmät sulkeutuivat ja hänen päänsä notkahti hieman taaksepäin. Hän sanoi minua luontaiseksi kyvyksi ja laskeutui selälleen. Estradi oli nyt minun.
Aloitin kokeilevasti nuolemalla niistä kohdista, jotka Sini oli minulle näyttänyt. Huomasin niiden olevan suunnilleen samoja kohtia, joista itse kiihotuin kun koskettelin itseäni. Sinin herkimmät tuntohermot olivat siis samoilla alueilla kuin omanikin. Se antoi itsevarmuutta vielä hieman ujostelevaan sisimpääni ja aloin lipittää häntä parhaan taitoni mukaan. Vaikka en ollutkaan kovin varma nuolemiseni laadusta, mahdollisen taidon puutteen korvasivat kyllä into ja halu.
Sini maistui ihanalle ja hänen kiimainen huokailunsa sai minutkin uudelleen syttymään. Hän alkoi hiljalleen silittää hiuksiani ja painoi minua kohta hieman lähemmäs itseään ja silitti minua taas. Hänen reitensä värisi nautinnosta poskeani vasten ja hänen selkänsä oli hieman kaarella. Mietin, olinkohan minä näyttänyt äsken samalta. Hetken asiaa epäröityäni, työnsin kieleni kokeilevasti hänen sisäänsä. Sini voihkaisi kovemmalla äänellä ja painoi päätäni tiukasti itseään vasten. Hän alkoi hengittää kiivaammin ja tunsin hänen supistelevan kieleni ympärillä. Painoin päätäni odottavana häntä vasten hyväilin häntä hellästi sormellani. Vaimean kiljahduksen saattelemana koko Sinin ruumis jännittyi. Hänen jännittynyt jalkansa painoi minua hieman alemmas mutta pidin kieleni silti hänessä. Sini rentoutui hetki hetkeltä ja tasasi hengitystään minun lipoessani huuliani.
Hän nousi istumaan ja veti minut eteensä ja suuteli minua. Hän nousi seisomaan irrottamatta huuliaan minusta. Hän painoi minut taas tiukasti itseään vasten ja minäkin kiedoin käteni hänen ympärilleen. Hän suuteli kiihkeästi, mutta kuitenkin kiirehtimättä. Hän tuntui nuolevan kieleni kauttaaltaan märäksi omista nesteistään, joita suussani vielä oli huomattava määrä. Lopulta hän irrottautui minusta ja katsoi minua kiitollisena silmiin. Hän sanoi minun olleen todella hyvä, ja hän sanoi muistavansa ensi kertansa siskoni kanssa. Olimme hyvin samanlaisia. Otin kommentin varmuuden vuoksi kohteliaisuutena. Katsoimme edelleen halukkaina toisiamme kun pukeuduimme. Saatuamme vaatteet päällemme Sini tuli vielä eteeni. ’Se harjottelusta. Otetaan ensi kerralla oikeen kunnollista’, hän sanoi poskeani sivellen. Miten niin kunnollista, mietin. Mitäköhän tuo äskeinen sitten oli ollut? Jalkani tärisivät vieläkin hieman ja sydämeni pumppaili kiihtyneenä. Sini nauroi arvaten ajatukseni kasvoiltani. ’Voi kuule…’, hän sanoi leikkisästi, sipsutti ovelle kuin metsähaltia ja häipyi omiin tehtäviinsä. Sydämeni jätti lyönnin väliin Sinin avattua oven. Ovi ei ollut lukossa.
---------------------
Kommentteja saa laittaa myös mailina osotteeseen [email protected]
Vastaukset 1
Vanhimmat
Oletko Daneon vielä hengissä,kirjoituskunnossa,kirjoita ihmeessä lisää !!