Santeri6644 on scämmeri! Lukekaa!

http://img85.imageshack.us/img85/7970/scammerad7.png Tossa todiste. Ton jälkee se kysy salasanaani. SÄD! En tietenkään kertonut sitä -.-
2262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

miten luulet et report vaikuttaa ku jos te puhutte suomee ei jagex ymmärrä suomee!!

Äänestä
  • Jagexilla on suomalaisia modeja jotka sitte päättää tuomion. winneri sano näin ja se on pmod

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-_- kirjoitti:

http://img85.imageshack.us/img85/7970/scammerad7.png Tossa todiste. Ton jälkee se kysy salasanaani. SÄD! En tietenkään kertonut sitä -.-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu