Härän comeback

kaksonen83

Olen kovin hämilläni siitä, että härkämies, jonka kanssa mulla oli juttua noin kolme vuotta sitten, otti minuun yllättäen yhteyttä näin pitkän ajan jälkeen. Aikoinaan olin itse häneen kovin ihastunut, mutta hän ei tuolloin ollut kiinnostunut minusta, kuin korkeintaan humalassa satunnaisen seksin toivossa, johon useasti sorruinkin siinä toivossa, että olisin saanut hänet kiinnostumaan itsestäni enemmän. Nyt hän halusi yllättäen tulla käymään luonani selvinpäin ja juteltiin vaan niitä näitä monta tuntia. Mitähän tämä härkäherra mahtaa haluta, en ymmärrä...kellään kokemusta vastaavasta?

7

2077

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • että hän

      vaan muisti että olet mukava ihminen ja halusi tavata ja kysellä kuulumisia.

    • srdhby

      Haiskahtaa epäilyttävästi provolle tää viesti.

    • Härän muija

      Tää tuntuis nyt siltä, että hän on sinusta OIKEASTI kiinnostunut, koska näinkin pitkän ajan kuluttua ottaa selvinpäin yhteyttä ja olette tavanneet. Mun mielestä härkä-mies käyttäytyy näin vain tosipaikan edessä ja olet aikoinaan tehnyt häneen vaikutuksen :) Hänellä on silloin aikoinaan tainnut olla melkoiset "härkäviikot" menossa eikä seurustelut ole sopineet kuvaan. Tälläinen oli aikoinaan myös mun mieheni. Otat nyt tietysti asiasta selvää ;)

      • utelias vaan

        Oletko ollut tässä välissä minkäänlaisissa yhteyksissä herraan,onko hän edelleen vapaa,mainitsit että sexiäkin tuli aiemmin harrastettua,mulle tuli vaan mieleen ettei hällä nytkin ollut se mielessä,kun yllättäen pirahtaa sun luokse,jospa hällä itsellä on omassa?suhteessa"menopaussi"tuliko hän päivällä vai illalla,HASSUJA KYSELen,kun tuli vaan mieleen omat epäilyni omn mieheni ajeluista.


      • sama akka
        utelias vaan kirjoitti:

        Oletko ollut tässä välissä minkäänlaisissa yhteyksissä herraan,onko hän edelleen vapaa,mainitsit että sexiäkin tuli aiemmin harrastettua,mulle tuli vaan mieleen ettei hällä nytkin ollut se mielessä,kun yllättäen pirahtaa sun luokse,jospa hällä itsellä on omassa?suhteessa"menopaussi"tuliko hän päivällä vai illalla,HASSUJA KYSELen,kun tuli vaan mieleen omat epäilyni omn mieheni ajeluista.

        illalla tuli visiitille, jos oli seksiä vailla taaskin, niin nyt jäi ainkin ilman :) ei ainakaan vihjaillu mitään sellaista edes..mutta en kyllä osaa sanoa mitä hänellä oli mielessä, kun ei ole herrasta kuulunut sen koommin mitn.


    • nostalgi253

      no onhan se jotakin, mut jos hää haluu tosissaan nii anna palaa sill tiedän omasta kokemuksesta .

    • masi

      härän ja kaksosen suhde voi kestää jopa kymmenen
      vuotta pelkkänä "seksisuhteena"..juttu pysyy yllä
      ja vetovoimaa on...nimin. kokemusta..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      234
      1997
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      260
      1164
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      20
      1005
    4. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      696
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      38
      689
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      224
      658
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      201
      597
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      51
      445
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      428
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      412
    Aihe