vauvakuume!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

täälä olisi poika/mies ..jolla on jo kaikki muut ..mutta vauva puuttuu.voisin turvata äidin ja lapsen elämän kaikin tavoin ..iälläsi ei niin väliä!!!jos asia kiinnostaa niin laita maili osoitteesi otan yhteyttä ja tutustutaan!!!!
1593
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

siis etsit naista tai tyttöä .vauvan tekoon .kuinka ihanaa . hassua kukaan ei o noin suorasanainen kuin sä.täällä olis yksi ehdokas jos vain varakkaalle pojalle kelpaa..oon 19 v ja hirvee vauvakuume !!otathan pian yhteyttä muhun [email protected] odottaen :krissu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


love together kirjoitti:

täälä olisi poika/mies ..jolla on jo kaikki muut ..mutta vauva puuttuu.voisin turvata äidin ja lapsen elämän kaikin tavoin ..iälläsi ei niin väliä!!!jos asia kiinnostaa niin laita maili osoitteesi otan yhteyttä ja tutustutaan!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu