Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Keltaiseen ruusuun

Parille seuraa keltaiseen ruusuun tänään?
yhteystietoja mukaan.
155329
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Moikka...keltsu kiinnostaa kimppamielessä...laitatko viestiä [email protected] mukava, kiimainen aikamies 180, 90 kg, treenattu ja pystyvä 45v terve ukkomies...Odotan viestiänne!

maza

Äänestä

Moi. Näin ensikertalaisena rupesi kiinnostamaan tuo viestinne.Mihin aikaan olette menossa ja mitäs siellä sitten puuhaillaan????

Äänestä

millanen pari tulossa

Äänestä

Kiva että pariskuntia alkaisi taas näkyä Keltsussa. Mekin piipahdetaan sillointällöin siellä ;-)

Äänestä

Täällä pari, jota voisi kiinnostaa, laita postia [email protected]

Äänestä
  • pariskunttaa aina kun me olemme siellä olleet niin pelkkiä yksinäisiä ukkoja paikalla vaikka täällä kyllä muutkin parit kovin kirjoittavat tulevansa taidamme olla ainut oikea pari joka käy keltsussa

    Äänestä

  • keltsussa kirjoitti:

    pariskunttaa aina kun me olemme siellä olleet niin pelkkiä yksinäisiä ukkoja paikalla vaikka täällä kyllä muutkin parit kovin kirjoittavat tulevansa taidamme olla ainut oikea pari joka käy keltsussa

    kyllä käy pareja ollenkaan

    Äänestä

oikein etukäteen tarkat kellojajat jne.? Tosi paljon kiinnostaisi tuolla pariskuntia nähdä, erityisesti tietysti naisia. Jotenkin toi on heteromiehelle aika epämiellyttävä paikka, hinttejä käytävät täynnä ja samaan koppiin yritetään ahtaa puoliväkisin mukaan.

Äänestä
  • että keltsussa käy perjantai ja lauantai öisin pariskuntia baarikierroksen päätteeks irroittelees ja kuulema sunnuntai aamu päivät ovat hyviä jos haluu siellä parin nähdä muuten kuulema pelkkiä miehiä voisiko joku ketä on siellä viikonloppu öisin ja sunnuntai aamupäivisin ollut kertoa nyt totuuden käykö siellä pareja siis nainen ja mies pari

    Äänestä

  • kertoo kirjoitti:

    että keltsussa käy perjantai ja lauantai öisin pariskuntia baarikierroksen päätteeks irroittelees ja kuulema sunnuntai aamu päivät ovat hyviä jos haluu siellä parin nähdä muuten kuulema pelkkiä miehiä voisiko joku ketä on siellä viikonloppu öisin ja sunnuntai aamupäivisin ollut kertoa nyt totuuden käykö siellä pareja siis nainen ja mies pari

    Onko näistä yöllisistä huhuilla mitään perää? Ajatuksena ihan mahdollinen ja hyvä, sinnehän pääsee esim. joku nuori- tai varattu pari sextailemaan jos ei muuta paikkaa ole. Epäilen vain, että vkl öisin siellä on vielä tungettelevimpia homoja, kuin muuten..

    Äänestä

Niin mikä paikka se keltainen ruusu on??

Äänestä
  • ..näkyy pariskuntia,mutta jos löytyisi tänään,olisi jees! M37 [email protected]

    Äänestä

Täällä toinen pariskunta, molemmat bi, jotka toivovat tapaavansa toista bi-pariskuntaa. Kiihottaa ajatus juuri Keltaisetsa Ruususta ja että siellä voisi touhuta puolin ja toisin vaikka alakerran kaltereiden takana. Siellähän on omaa rauhaakin, ainakin ovien takana:-)

Äänestä
  • Laittakaapa postia osoitteeseen [email protected]

    niin jutellaan lisää ja sovitaan keltsuun menosta, jos kiinnostaa (esim. huomenna illalla?)

    Toistaiseksi ei ole tullut postia toisilta pareilta vaan ainoastaan yksinäisiltä miehiltä.

    Toinen pari kaltereiden toisella puolella kiinnostaa/kiihottaa meitäkin, katsotaan sitä bi-juttua sitten, kaikkeahan voi kokeilla :)

    Äänestä

Älkää nyt tulko sinne meidän mestaan sähläämään, ei pahalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänään. kirjoitti:

Parille seuraa keltaiseen ruusuun tänään?
yhteystietoja mukaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu