Suomalainen, Ruotsalainen ja Norjalainen

höhööaöhaha

Suomalainen, Ruotsalainen ja Norjalainen kilpailivat siitä, kuka pystyy olemaan pisimpään saunassa.

No ensin meni Norjalainen oli saunassa vain 5min ja tullessaan pois tokaisi " Siellä on todella kuuma!"

Sitten meni Ruotsalainen ja oli saunassa vain 10min ja tullessaan pois tokaisi hänkin " Siellä on kuumempi kuin helvetissä!"

Viimeisenä meni Suomalainen. Suomalaista ei näkynyt pitkiin aikoihin. Meni jo parikin tuntia, kunnes Norjalainen ja Ruotsalainen katsoivat saunan ovelta ja Suomalainen huusi: " No olisin tullut täältä jo pois, mutta munat jäi lauteiden väliin "

2

2581

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • WANHAAA

      WANHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

    • frankiii

      voisi vääntää suomalainen, venäläinen ja ruotsalainen saunassa olosta (heinolan traaginen löylykisa)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      43
      7311
    2. Ihana on nähdä edes ohimennen

      Mitenköhän mies sua voisi lähestyä❤️? Oon lääpälläni suhun mutta en uskalla lähestyä vaikka vilkuilet ja huomaan että su
      Ikävä
      129
      6514
    3. ymmärrätkö miksi minua sattui?

      Vinkki, jätit tekemättä jotain.
      Ikävä
      60
      3977
    4. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      23
      3772
    5. Mies, mua jotenkin kiinnostaa

      Että osaatko sä ollenkaan höllätä? Ootko aina kuin persiille ammuttu karhu. Pohtimassa muiden vikoja?
      Ikävä
      136
      3676
    6. Juuri sinut kainaloon haluaisin nyt

      Sydän sykkii vain sinulle Sinä olet se jota kaipaan Sinä olet se josta uneksin Jos sinun rinnallesi jäädä saan Tän koko
      Ikävä
      25
      3055
    7. Moi kuumis.

      Just ajattelin sua. Oot mun rauha, turva ja lämpö. Olet monia muitakin asioita, mut noita tartten eniten. Pus.
      Ikävä
      41
      2985
    8. Saattaisimme olla yhdessä

      Vaarallinen yhdistelmä. Käsitin, että meillä molemmilla on samanlaista historiaa... Siitä huolimatta haluaisin kokeilla
      Ikävä
      34
      2769
    9. Milloin olisi sinun ja kaivattusi

      Kaunein päivä? Kamalin hetki? Miksi? Kumpaa pyrit muistelemaan? Kumpi hallitsee mieltäsi?
      Ikävä
      41
      2399
    10. Oletko joutunut kestämään

      Mitä olet eniten joutunut kestämään?
      Ikävä
      49
      2344
    Aihe