Onko täällä huomionkipeetä porukkaa, kun pitää kaikille mainostaa että on joku mies tai nainen rantalomalla pitänyt seuraa...se on niiden elämäntyö. Taidatte olla todella epätoivoisia.
Outoa porukkaa
JoJo
4981
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
määrä on aika pieni joka seksiä hakee ulkomailta,
kyllä suurin osa ulkomaille matkustavista naisista ihan tolkkuja suomalaisia Elovena tyttöjä :)
Sinun pitäisi joskus päästä katselemaan avaraa maailmaa, miten ihmiset käyttäytyvät lomillaan. Pyyhi rähmät silmistäsi, aurinkolasit vasta silmälasiesi päälle, koe, nauti, ja ihmettele. Mene mukaan, jos omatuntosi antaa periksi. Lue hieman koraania, sehän sallii 7 vaimoa miehelle. Monesko vaimo haluaisit olla, jos olet nainen? Miehille taas kysymys: montaako koraanin mukaan haluat tyydyttää ?
...on ihan perseestä (aina välillä kannattaa lukea niin tuntee taas itsensä fiksuksi pitkän aikaa). Mutta onneks tää palsta on olemassa, koska muuten nää meijä ihqt megaxteinixihq max 5toistvuotiaat ja muut ääliöt kirjottelis näitä provojaan ja muita paskanjauhantojaan niilla palstoilla, joissa on oikeeta asiaakin. Nyt tää paskaa rustaava räyhäsakki onneks kerääntyy tänne.
on luultavasti sellasten kirjoittamia provoja, joiden maailmanmatkailu ei ole vielä edennyt Ikeaa pidemmälle. Ja ne jotka oikeesti tosissaan kirjottelee noita juttuja kokemuspohjalta, niin se olkoon heidän oma asiansa. Osa porukasta taitaa olla niin säälittäviä, että ne on ihan rakastuneena kun joku kerrankin vähän raottaa setelitukon edessä pimperoo tai joku öljytukka vatkaa vähän lannetta. Ja onhan se epätoivoista, eikö?