Mopo ojaan Laihialla

Onneksi ei käynyt pahemmin. Pieniä ruhjeita ja pintanaarmuja vain.
3325
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mettoomäjen veljesten (12 kpl) kävi kun niiren traktori kupsahti jokeen :)

Äänestä

Mitä, oliko vaasalaiset taas lähteneet kotimaan reissulle?

Äänestä

Onko aiheet käyneet vähiin kun vanhat jutut tulee uudestaan....??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9 loukkaantui kirjoitti:

Onneksi ei käynyt pahemmin. Pieniä ruhjeita ja pintanaarmuja vain.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu