Millaiset säät on yleensä kesäkuun alussa? Onko kellää kokemusta muutenkaan paikasta siihen aikaan,onko niin "hiljaista" esim. baari ja muu elämä? Kiitos etukäteen :)
Sunny Beachille heti eksäkuun alusta
Miss Sunshine
3832
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
....kesäkuussakin. On lämmintä, mutta joskus on aika sateistakin ollut kesäkuussa, se on ihan säkäpeliä. Menoa riittää joka lähtöön, bailata voi läpi yöt.
Viime vuonna olimme kesäkuun alkupuolelta juhannukseen asti. Säät olivat upeita. Iltapäivälämpötila parvekkeellamme mitattuna saunan lämpömittarilla oli 60 joten tarkeni kyllä. Parina päivänä yllätti kaatosade joten tekeminen oli vähissä. Kadut olivat vettä täynnä, kun viemärit eivät tahtoneet vetää. Muuten meno on vilkasta ja iloista. Myös tänä kesänä aiomme lomalle SB:lle kahdeksi viikoksi kesäkuun alussa.
Kiitos kovasti vastauksista,nyt vaan kovasti odottamaan tulevaa matkaa! Ei meinaa edes malttaa odottaa! :)