omistan, kyseisen aseen suhteellisen tarkka on. Mut kysysin viel. millä patruunamerkillä on teillä kokemuksia ja osuma tarkkuus.Liipaisin on jäykkä, eikä kai pysty kotokonsten herkistämään?????. kiitos vastauksista.
brno .222
10
2392
Vastaukset
- pystynee
herkistämään kun vain katsoo ensiksi toiminta-periaatteen.Yleensähän kaikki on tehty koneistamalla (lue viilaamalla) Mutta onko haittaa jäykkyydestä, jos osaa asetta käyttää.
- lintukiivääri
onhan siitä, kun jäykkyys on jotain 1.5 kiloo. entäs sinun kivääris.miten sun aseen tarkuus on???.mitä patia käytät.tämähä mun ase on kerta laukeava taittuvapiipuinen.
- Örum
Osta nyt edes vähän parempaa patruunaa, kun ase on jo
Tsekistä. Kokeile lapualaisia. Tahtoo sanoa ei S&B-sattuman kauppaa.
- Edgler Vess
Bruno on ihan soiva peli, kunhan sen petaa kunnolla tehtaan jäljiltä.
- Auvo m.52
Minen oo oppinu vielä etes sänkyäni petaamaan niin mites kivääri petataan?
Saisko neuvoja- otemporaomores
aivan turhaa neuvomista,,jos ei sangyn petaaminenkaan onnistu,,niin ei sitten aseenkaan.. kookeli on oiva tietolahde..
- eiääliö
otemporaomores kirjoitti:
aivan turhaa neuvomista,,jos ei sangyn petaaminenkaan onnistu,,niin ei sitten aseenkaan.. kookeli on oiva tietolahde..
Niin ja mitä sinäkin luulet neuvovasi kuusi vuotta vanhaan juttuun.
- metästäjä
sako 222 rem Fmj 3,2 gr range
- ohiampuja
Ottko ihan varma, että tästä on enää kuuden vuoden jälkeen kysyjälle mtän hyötyä? Lisäsksi aseet on aina yksilöitä eikä joku lataus toimi toisessa edes sinnepäin.
- Hajosikokasa
Itsellä tuota "sukua oleva" cz-222 Rem. Sako Range 3,2 g käy loistavasti. Ei oletavinnut muuta ehotella.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa
Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on626765- 666618
Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki
Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h1445404Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?
Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist504443En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä
Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛204069Onnettomuus
Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?53610- 373158
- 283083
Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"
Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris692730Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....
Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta362233