ULTIMATEMARKET TAKKA

Onko kenelläkään kokemuksia Ultimatemarketin kaakelitakoista. Hinta edullinen joten laatu arveluttaa ja myyjäkin oli epävarma laadusta!
95129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Olen yhden ultimateen takan kasanut ,en ostaisi itselle .Tosi huono työn jälki osissa ,esimerkiksi erkkeri luukku ei asettununut kunnolla takan muotoon ,ja yläliittymä uunissa savukanva kierto ei ollut oikean lainen.

Äänestä
  • Joten se siitä valmistajasta!

    Äänestä

Siis olen seurannut po. aiheen keskusteluja.

Äänestä
  • Älä osta. Elementit huonolaatuisia. Takoissa ei
    ole tuhka- eikä nuohousluukkuja. Hínta nousee ilmoitetusta.

    Äänestä

  • takka-asentaja kirjoitti:

    Älä osta. Elementit huonolaatuisia. Takoissa ei
    ole tuhka- eikä nuohousluukkuja. Hínta nousee ilmoitetusta.

    Takan saa halutessaan myös alaluukuilla VIELÄKIN. Ainakin minä sain nyt 3/2007. Ja ihan oikealla arinalla. Käsihiomakivi on kova sana elementtien hiomisessa. pikku homma hiukan pyyhkäistä valupurseita pois.
    Ja ei se hinta mihinkään nouse. Päin vastoin. Itse ainakin sain tingattua. JO USEAMMAN ULTIMATE TAKAN MUURATTUANI VOIN SUOSITELLA KAIKILLE. ON HYVÄ JA EDULLINEN!!!!

    Äänestä

Mainokset harhaanjohtavia kuten kaikki tuotteetkin. ÄLÄ OSTA!!!!

Äänestä

Takka on iso investointi ja itse en lähtisi ostamaan pelkästään hinnan perusteella, laadusta valitettavasti ja onneksi joutuu maksamaan. Pitkässä juoksussa kallis takka varmaan palkitsee kestävyydellä ja tehoilla.

Äänestä

Ultimate viilaa linssiin! Ite ostin takan ja täytyy sanoa että mikään ei mennyt niinkuin piti! Nyt jos saisin valita niin en koskisi enää koko putiikkiin jos ei olisi pakko.

Äänestä

Itse tyytyväine takan käyttäjä. Ollut nyt vuoden päivittäisessä käytössä syys ja talviaikaan. Lämpeää tehokkaasti ja tasaisesti. Tuhka ja nuohous luukut on, joten se siitä. Tavarat tuli niin kuin oli sovittu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miltä mieltä kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia Ultimatemarketin kaakelitakoista. Hinta edullinen joten laatu arveluttaa ja myyjäkin oli epävarma laadusta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu