antennin vahvistin

onko vahvistin välttämätön uudessa golffissa? Onko jotain erityistä huomioitavaa soittimen asennuksessa? Muistaakseni vw:llä virtapiuhat piti kytkeä ristiin?
3447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

virtajohdot on laitettava ristiin. vahvistin on turha helppo poistaa jos on radion takana antennijohdon päässä. vahvistin lisää surahtelua ja rätinää kaupunkiajossa.

Äänestä
  • Eikös se antenni pysy siellä katolla enää kiinni ilman vahvistamista?

    Äänestä

  • VAHVISTIN kirjoitti:

    Eikös se antenni pysy siellä katolla enää kiinni ilman vahvistamista?

    Pistäppä meiliä osotteeseen [email protected] ni hitsaan sen antennin sinne katolle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


golffiin? kirjoitti:

onko vahvistin välttämätön uudessa golffissa? Onko jotain erityistä huomioitavaa soittimen asennuksessa? Muistaakseni vw:llä virtapiuhat piti kytkeä ristiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu