Miten viagra on teillä vaikuttanut, jotka napsivat sitä huvikäyttöön. Ei kai vaarallista? Aktiivisena naisena vaan haaveilen, jot miehen kans jonkin näköstä sekstailumaratoonia.........Eli miten paljon sil voi saada lisäkertoja vai pidennystä erektion kestoon.....
Vastaukset 9
- kanssa...
otettiin viime kesänä puoliksi 100mg pilleri ja voi pojat sitä touhua! Illalla meillä oli seksiä kolmasti ja seuraavana päivänä myös kolmasti.
En ole koskaan vaimoakaan nähnyt niin kiimaisena, miehille vinkki: muistakaa että kannattaa antaa viagraa myös vaimolle, aivan sama vaikutus.
Nyt ollaan haaveiltu josko sitä jostain saatais lisää...- frage
ei usko edes koististen laboratorion noutajakaan ja silti se tuli hirveen kipeeks
- joka kerta
eli molemmat otetaan, tulee ihan mahtavat sessiot. Muuten meillä on aivan normaali seksi-elämä (2-4 kertaa viikossa) ja ollaan 30:en molemmin puolin pariskunta.
Varmaan hyvä lääke jos ei tahdo seistä, mutta meillä terveillä tuo on aivan mahtava lisä otettavaksi silloin tällöin ja tietenkin molemmat ottaa.
- tullu joskus
käytettyä juuri noin :) Eli normaalisti homma ei oikein kiinnosta/toimi kun on kerran saanut. Saattaa mennä jopa pari tuntia ennen kun tekee taas mieli.
Pillerin kanssa "jaksaa" (lue vehkeet toimii) käytännössä heti uudelleen. Voihan siinä välissä haukata vaikka välipalaa että jaksaa ;)
Yössä/vuorokaudessa voi hommailla 7-10 kertaa jos paikat muuten kestää. Ehkä tähän vaikuttaa sekin että on muuten fyysisesti kunnossa.
Täytyy vielä todeta että jos on sopiva tyttö niin jaksaa sitä muutenkin :D Ei nää asiat ole niin mustavalkoisia. - vgr
Ei toimi enää ilman viagraa.
- Viagraa
Älkää syöttäkö vaimoillenne viagraa. Me hullut kokeilimme ja oli ambulanssin soitto lähtö lähellä. Hirveä olo siitä ainakin vaimolle tuli.
- ei vaaraa
Olen vähän yli viisikymppinen käytän visgraa silloin kun käyn vieraissa.On se niin hyvä ihan kaikenvaralta,kun se omatuntokin kolkuttelee.Luulempa että monet miehet ovat humanneet botenssilääkkeissä tämänkin edun.On se niin mahtavaa kun naiset kehuu ikämiehen panoa,on nimittäin vara vielä leikitelläkkin.
- Kiinnostunut85
Kertokaapas miten Viagraa sais helpoiten jos haluaa kokeilla huvin vuoksi?
- keino
1) Lääkäri, resepti, apteekki
2) Netistä omalla vastuulla ja riskillä (älä sano ettet osaa kuukkelia käyttää)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 46953
- 95933
Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i19785- 116731
Anteeksi J-mies
Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t80688Olet nainen ollut vaikein rasti
Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔34624- 43621
Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45610- 19596
- 46568
Kenen viisautta on ollut laittaa tie väärällä murskeella pilalle
Kenen viisautta on ollut kun Siimeksen/Kylmänpurontie pantu pilalle kun on ajettu liian karkeaa mursketta. Rengasliikke21554- 33543
- 36522
Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille
Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.67519- 25502
Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen
Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok107493Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen
Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast44486Koska Martina viettää aikaansa lapsiensa kanssa
Äiti vaan juoksee miehen perässä Tallinnassa, Lontoossa, Turussa. Kyllä oli kätilö oikeassa, kun sanoi, että ei olisi ka133474- 44464
Pahkalassa tapahtuu
Mitäs on tapahtunut yöllä pahkalan kerrostaloilla.oli poliisia ja ambulanssia taas vaihteeksi7437