Mitä tää on?

Tein raskaustestin n. viikko sit, näytti plussaa.
Mulla on välillä nipistelly alavatsaa...Nyt tänään on tullu vähän verta, mitä tää on?
1600
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kohtu se siellä ilmoittelee sinne saapuneesta masuasukista, ei sen kummempaa :)
Varsinkin alkuraskaudessa on yleistä että vuotoakin esiintyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tietämätön677 kirjoitti:

Tein raskaustestin n. viikko sit, näytti plussaa.
Mulla on välillä nipistelly alavatsaa...Nyt tänään on tullu vähän verta, mitä tää on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu