Olen kyllästynyt alvariinsa puuttumaan näihin seuranhakuilmoituksiin. Itse olen menossa laivalle la 21.4.2006 Turusta Europalla. Onko kukaan muu tulossa samalle risteilylle?
Kaipaan seuraa
-Tiukkpiipo-
3
459
Vastaukset
- ei saa
Laittaa tälläsiä ilmoitteluita.
- otetaan tikkari pois suust,
näin siin sit käy...
No teit hyvän esimerkin seuranhakuilmoituksista, joita täällä ei kaivata, muistathan sen jatkossa.
Terv. original -tiukkpiipo- - Anonyymi
Näillä seuranhakumankujilla tai naama olla kuin petolinnun kloaakki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 753607
- 622694
- 812647
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.582418Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1922363Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2622205- 451943
- 441769
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t151501EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1491418