Onko leirintäalue

kuulemma Merikadun rantaan??? Onko tietoa?
3767
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

On se perusteilla. Koulu lakkautetaan ja siitä tehdään huoltotila ja ravintola alueen vierailijoille. Siihen vanhaan makasiiniin tulee St1 huoltoasema.

Äänestä

Eipä taida tulla leirintäalue sinne, Mikonkariin
se rakennetaan Lohenpyrstön viereen, siinä on
oivat huoltotilat valmiina ja hienot maisemat.
Wanahaan Raaheen kielletään rekkojen lisäksi tulemasta tullistatulleet, vain alkuperäiset Raahelaiset saavat siellä kulkea, toki turistit opastettuina ryhminä valvonnan alla siellä käytetään.

Äänestä

Raahe festivaaliin liittyvä väliaikainen alue. K.s Raahe.net

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perusteilla kirjoitti:

kuulemma Merikadun rantaan??? Onko tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu