Kuka on mielestänne Suomen lihavin, huonokuntoisin ja rumin "kamppailija", josta joko hän itse tai häntä ihannoivat teinipojat vääntävät ihailevia satuja nettiin niin että muita naurattaa?
Lihavin ja huonokuntoisin "kamppailija"
Äänestys
112009
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kalle.
Ave on ainakin vahvin ja kovin kamppailija,moni koanaama on kiitellyt jälkeenpäin kun Ave antoi opetuksen.
Muistan kun Suomeen tuli näitä korealiaisia tkd:n maailmanmestareita, Ave kävi antamassa niille lukko ja heittotunteja a kun ne otti matsia niin Ave veti alapotkuilla ainane nurin, Halmeen kanssa Ave sparras usein nyrkkeilyä, ja Toni sano, että Avelle ei kyllä pärjää, se jujutsu on kova tyyli ja piste
malliin? Kumma kun ei Ave lähtenyt sitten kehiin Halmeen sijasta.
Tosiasia on,että näitä Aven ylistyslauluja kirjoittelee tänne joku Niinikedolle suuttunut tai kateellinen valopää, joka saa näillä poskettomilla jutuillaan muka "ylistämänsä" miehen naurunalaiseksi.
myös itse. Ei tuollaista sisäpiiritietoa muuten voi olla.
Kaapelilla on paljon tulijoita ja vielä enemmän menijöitä. Joku herneen nenään vetänyt mellastaa nyt kostoksi kun jotenkin on purettava pahaa mieltään. Tuo tyyppi lisäilee omiaan noihin juttuihin saadakseen lisää lokaa Aven päälle. Halme on joskus jotain pientä touhunnut kaapelilla. Mitään mainittavan arvoista treenijaksoa hän ei ole siellä koskaan vetänyt.
vain kateellinen. Olet vain joku tyhmä nettitrollaaja joka ei kirjoituksiaan voi pahemmin todistaa. Ettäkö korealainen tkd mestari saa turpaan joltain takahikijän avelta?
on muuten kovimmat karbaasit. Avella jos ei olis koivet nyt jumissa, niin se olis eka suomalainen UFC:ssä Halmeen jälkeen. Oli Dana nähny kuulema videon pätkää ja tuuminut tää ukko pitää saada messiin. Ne on kuule paperia noi Korealaiset tkd kikkailijat. Se on raaka peli, siinä aitaa kaatuu ja tanner tömisee.
olla totta. Tää Aven "ylistäjä" on aika ylittämätön ääliö.
sanat
Kyllä Kalle ainakin rumempi on kuin hyvä kakkonen Ave. Läskejä ovat molemmat.
On myöskin oletettavaa ettei kummallakaan hepulla ole seissyt vuosiin. Jutut kuullostavat kummallakin vähän siltä.