mohnan aloitus?
Mikä ihme siinä oli niin 'poistettavaa'? En yleensä kysele poistoja, mutta nyt on pakko - kummallista...
Mihin hävisi..
14
1303
Vastaukset
- F-i-a
sinne minne monet toisetkin aloitukset häviää ihan liian usein:(( Harmi kun en ehtinyt lukea..mitä se aloitus käsitteli?
Mohnalle!...laita uusi aloitus...pliis!Venaas niin laitan sen sun postiis... niin voit arvioida ihan itse millaista porukkaa täällä on...=)))) Muka aikuisia????????
- F-i-a
mohna kirjoitti:
Venaas niin laitan sen sun postiis... niin voit arvioida ihan itse millaista porukkaa täällä on...=)))) Muka aikuisia????????
sitä ehdottaa:))
Katos kun räväytettiin tekstit samaan aikaan:)))
- jollekkin.....
liian raju se videon pätkä ?
olihan se raakaa pornoa.
heh...heh..naurrrrrrr- AngorVat
mutta en kommentoinut - tässä voin sanoa että oli erikoista voimistelua, mutta ei se ainakaan mua loukannut - ilmeisesti kuitenkin jotain loukkasi, mikäli se on syy koko ketjun poistoon.
Lähinnä nauratti :)
Miellytä kaikkia...=))))
On tää palsta... ja aikuisia ollaan vai?????
Pitääkö tästä valmistautua iltahartaukseen...=))))- F-i-a
mitä pienistä ei pienetkään meistä...ja tuolla pienillä tarkoitan sellaisia pikkusieluja:))
veisataanko yhdessä? - AngorVat
tuli muuten pirun hyvää kieltä - voi jopa puhua kielillä :))
AngorVat kirjoitti:
tuli muuten pirun hyvää kieltä - voi jopa puhua kielillä :))
Vaikka just söinkin... niin vesi herahti kielelle...=))))
- Ewita
Se oli ihan mukiin menevä ja sopivasti irrotteleva ketju. Aloitus oli kiva . Se video-pätkä oli hiukan rohkea , mutta "mitään ei näkynyt" ja ainakin minä naurahdin ääneen.
Tavoista ole varma , mutta jos joku sen pyysi poistamaan , olisi ihan reilua vaikka nimettömänä tuoda ilmi , mikä siinä otti moraalin / hermon päälle niin kovaa.
(Näin blondin logiikalla päättelen , ettei poisto voinut johtua aloituksesta , kun ketjukin oli jo niin pitkälle ehtinyt...) - jiwe
nuolla tjn
olet poistoissa :=)
jos esität rehellisen mielipiteen olet poistoissa :=)
mulla oli warmaan eilen moonikset ko esitin mielipiteitä walawojalle :=)
ja rehellisen sellaisen ja poistoon meni :=)
Mohna ei nuole :=) - AngorVat
kielet syöty ja vinkku juotu ja "sulkeudun suosioonnen" ja lähden tästä ostaan sitä korttia ärrältä ja ehkä käyn paikallisessa morjestaan tuttuja ja... oliko liikaa ja-juttuja .. tuun sitten kotio viemään haukun pihalle ja (taas se ja) laitan sen uuden filmikortin koneeseen ja (taas) avaan toisen vinkkupullon ja (toistanko nyt itteeni) kattelen Highlander 2:sen. Se tästä kiirastorstaista :))
Mutta hauskoja vapaapäiviä kaikille ja palataan sitten joskus... *hymiöitä*- AngorVat
A.DONIS kirjoitti:
sinulle :=)
mistä Highlander 2 tulee?tää vastaus mutta se tuli canal filmi kakkoselta :) Ja miks oon hereillä ja täällä niin vapaat harjoitukset tulee äijäkanavalta - tulin tähän toimiston puolelle röökille :) Juu se on mun pahe :))
Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.683198Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91851- 1111740
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2241249- 1291048
- 99992
- 60944
Miksi nuori ottaa hatkat? Rajut seuraukset: seksuaalinen hyväksikäyttö, väkivalta, huumeet...
Lastensuojelu on kriisissä ja nuorten ongelmat kasvussa Suomessa. Hatkaaminen tarkoittaa nuoren luvatta poistumista omil67926- 84869
Shokki! Suuri seikkailu -kisassa todellinen jättiyllätys - Tämä muutos järkyttää varmasti monia!
No nyt on kyllä aikamoinen ylläri, peli todellakin kovenee…! Lue lisää: https://www.suomi24.fi/viihde/shokki-suuri-seik6865