hän varattu, minä vapaa. Hänellä mies joka ei ilmeisesti samaa kaliiiberia kuin hän. Mitä tehdä?
tapasin elämäni
naisen, jatuota
193451
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
on eri kaliiberia? =D
kuulostaa hullulta.
semies jökö kuin rautakanki ja nainen elastinen kuin faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan
jos turpaas saat
iske kiinni siihen naiseen,viettele se,anna naiselle nautinto,jota taatusti kaipaa ;)
onnellisesta tai tyydyttävästä liitosta napata. Liian moni elää vain jotenkin sinnepäin vanhasta tottumuksesta,ympäristön paineesta tai rohkeuden puutteesta johtuen.Heräten katkerana,elämäänsä kyllästyneenä ja ihmeissään siitä mihin vuosia katosi?Sen sijaan että olisi jakanut elämänsä elämänsä miehen kanssa.Joo..paatosta.Näin minulle kävi.Levittelen nyt sitten käsiäni ja ihmettelen elämän kummallisuutta.Hymy sentään jo palasi ja toivo oikeasta kumppanuudesta.
etu ja sukunimesi kirjaimet? ja jos voi olla mahd.et oon se kenestä puhut laita myös mun nimikirjaimet.
Mulla on aivan sama tilanne, paitsi että minä olen se varattu nainen. Ja aivan toivottoman ihastunut vapaaseen mieheen. Kun uskaltaisi vain toimia niin kuin sydän sanoo..
useampikin :) Olen myös varattu nainen ja ihastukseni kohde vapaa..
Niinhän meitä varmasti on. Tämä on aivan hirveää, tuntuu ettei tästä ihastumisesta pääse mihinkään, vaan ero tulee. Olisi edes yksipuolista ihastumista, mutta ei. Olo on sellainen "pahoinvoiva" koko ajan, ruoka ei maistu eikä ajatuksissa ole kuin se yksi tietty mies... voi mua minkä menin tekemään.
Miehenä, Että voi kun olisit juuri hän jota ajattelen!!
painiskelen koko ajan samassa tilanteessa varattuna, enkä ole uskaltanut lähteä etenemään ja tuntuu että toinen odottaa minun aloitusta. Hirvee ristiriita..ja oma mies ei enää välitä...taidan jäädä kohta ihan yksin, ilman mitään suhdetta, menetän kaikki.
Kellekään ei voi puhua :/
ruudulle,katsotaan loppuun asti.Ei tätä kestä enää kukaan.Naisellakin on rajansa :)
Huh, täällä sama juttu..mies sanoo että kohta se toinen vie sut kun oot laihduttanu ittes noin muodokkaaks!
Laittaa. Tämä oli länsisuomeen! Kerro sinä jotakin myös..
kun ne laihduttaa yök
Jaa, mäkö vanha? Kuis vanha on vanha sun mielestäs?
Länsi-Suomessa asun...ja äijä on kuin rautakanki -toisin kuin minä ;D
Oli niin tai näin, ihmisarvo menee näköjään vanhetessa. Ainoa hyvä seikka on siinä, et jokainen meistä vanhenee..rusinana tai pulleana:/
että jos sen mies käyttäytyy "tosikkomaisesti ja jähmeästi" vain silloin kun sinä olet lähistöllä. Jos hän tiedostaakin tilanteen?
Voinhan olla ihan väärässäkin.