Hondan ilmastoinnit...

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=569&posting=22000000025206443

näkyy ne Hondan (Civic -03) ilmastoinnit laskevan kylmäaineet pihalle muutaman vuoden iässä. Täällä sitä vaan Mondeon ilmastoinnista valitellaan (eikä muka missään muussa autossa vastaavaa ongelmaa...)
2378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei tuollaista voi laskea, eihän tuo ole tyyppivika.

Ei mitenkään voi hyväksyä.

Äänestä

Jokainen ilmastointi kaipaa huoltoa. Se ei sisälly normaaliin huoltorutiiniin. Ja kuluvathan ne. Ehkä täällä siksi valitetaan fordeista kun tää on ford-palsta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-Mondeo 04 kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=95&conference=569&posting=22000000025206443

näkyy ne Hondan (Civic -03) ilmastoinnit laskevan kylmäaineet pihalle muutaman vuoden iässä. Täällä sitä vaan Mondeon ilmastoinnista valitellaan (eikä muka missään muussa autossa vastaavaa ongelmaa...)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu