Onko Hessu arvossaan kaaleiden keskuudessa?
Oletteko ylpeitä Heikki Lampelasta?
notaari kyselee
6782
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Lampela on taitava varatuomari ja asianajaja, se että oli puolustusasijanajajana Tony Halmeella taannoin, hiukka kummaksuttaa, Halmehan on julkisesti kertonut olevansa rasisiti joka vihaa mm. mustalaisia..
Halme veti muutenkin kaikenlaisia saastaisia ääniä puoleensa ja ymmärrän nuo turhat "turvan aukomiset!" ihan onnettomien äänien kalastamisena.
Halmeen muutamat hyvät ystävät sattuvat olemaan romaneja, eikä Halme ole sanonut erottelevansa ketään ihonvärin mukaan vaan käytöstapojen, mikä onkin oikein.
mielestäni hänestä voidaan olla hyvin ylpeitä ja pitää arvostaa häntä.
pitäiskö vaan näitä mettä mustalaisia arvostaa.
hän tekee hyvää työtään ja kunnioittaa lähemmäisiään.
MINÄ OLEN YLPEÄ HEIKKI LAMPELASTA HIENO ETTÄ JOKU PYRKII ETEENPÄIN .MUTTA ONNEKSI TÄNÄ PÄIVÄNÄ ON PALJON JOTKA SUUNTAAVAT ERIALOILLE TYÖELÄMÄN SARALLA ..HIENOA KERTA KAIKKIAAN
ylpeä heikki saa haistaa pitkän pas***