Älä lähäre

sanois Mietaa Haapaveen koulutoimelle, rehtorille, sivistysjohtajalle ja lautakunnalle.
3335
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja ottaa sen myös pois. Eiköhän se Elämä Ritva Kunnostakin aikanansa lähäre, vaikka ette sitä sielä ihan kappaleeksi revi.

Äänestä
  • Terkkuja Rit*valle, kestä kaikki.
    Toisaalta hyvä, että mies puolustaa kuin luolamies!
    Mutta rajansa kaikella.

    Äänestä

  • Ympärstö.... kirjoitti:

    Terkkuja Rit*valle, kestä kaikki.
    Toisaalta hyvä, että mies puolustaa kuin luolamies!
    Mutta rajansa kaikella.

    vaan on tiukasti puolustanu sorrettujen
    oikeuksia.

    Vaikka vastassa on kaupunginjohtajat, sivistysjohtajat, kanttorit jne.

    Rikoksiin ryhtyneet lautakunnat hän on opastanut
    Jeesuksen jalanjäljille pois pahuudesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tappohommihin kirjoitti:

sanois Mietaa Haapaveen koulutoimelle, rehtorille, sivistysjohtajalle ja lautakunnalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu