Himos Suomen VAARALLISIN!

Vaarallinen paikka en suosittele!
2594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Lähettelemään näitä typeryyksiäsi

Äänestä
  • Kuule,voin sanoa 14 vuoden kokemuksella että laskeminen sujuu kuin tanssi mutta sille vaan ei voi mitään jos side yhtäkkiä irtoo ja törmäsin poikittain valotolppaan jossa ei ollut niitä pehmuste suojia joka olisi loukkaantumisen estänyt. Ainakin monista muista keskuksis kuten tahkolta sellaisia löytyy!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Karhu 3 kirjoitti:

Vaarallinen paikka en suosittele!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu